Spoločnosť ZTE je jedna z tých populárnejších aj za hranicami obrovskej Číny. Vo veľkom ju majú v obľube taktiež americkí zákazníci, no skalných priaznivcov si nájde aj v európskych končinách. Z časti za to vďačí aj úspešnému smarfónu ZTE Axon Elite.

Model ZTE Axon Elite bol pred približne rokom a pol zástupcom vlajkových lodí a jeho výbava je aj teraz nabitá poriadne výkonnými komponentami. Stačí si len zobrať procesor, ktorým je známy Snapdragon 810, teda procesor vlajkových lodí z 2015. Na tom by sprvu nebolo nič zvláštne, no po zistení akciovej ceny určite zbystrieš svoju pozornosť. K tomu sa ale dostaneme až o chvíľu. 5,5-palcový FullHD displej je osadený do nádhernej a hlavne prémiovej konštrukcie, ktorá sa vyznačuje mnohými exkluzívnymi líniami či prvkami.

ZTE Axon Elitezdroj fotografie: TheVerge

Kúpiť ZTE Axon Elite za perfektných 153 €
Kupón ZTEAE

Okrem spomínaného procesora z dielne Qualcommu je dominantným v hardvérovom oddelení aj 3 GB operačná RAM pamäť, respektíve 32 GB interného úložiska. Android 6.0 Marshmallow s jemnou štylizáciou zo strany ZTE prináša výborný zážitok pri používaní. Duálny fotoaparát s 13 MPx Sony IMX214 snímačom a 2 MPx sekundárnym snímačom podáva nadpriemerné výsledky, zatiaľ čo ho dopĺňa selfie snímač na prednej strane s rozlíšením 8 MPx. Pod snímačom fotoaparátu sa nachádza aj rýchly skener odtlačkov prstov.

ZTE Axon Elitezdroj fotografie: Dgtle

K dispozícii je aj 3000 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania. ZTE Axon Elite svojho majiteľa poteší aj po stránke audia, nakoľko disponuje špičkovým HiFi zvukom. No pre mnohých je zďaleka najlepšou vlastnosťou vzhľadom k čínskej spoločnosti plná podpora všetkých najpoužívanejších LTE frekvencií a taktiež plnohodnotná DualSIM funkcionalita. Tento nadupaný smartfón ťa pritom ani nebude stáť horibilnú čiastku.

ZTE Axon Elitezdroj fotografie: Dgtle

S použitím akciového kupónu ZTEAE dokážeš cenu znížiť na skutočne nesmierne lákavých 153 €. Nezabúdaj ale, že v prípade objednávanie sa môže stať, že ti zásielku zastavia na colnici, čo môže cenu navýšiť o 31 €. Ak si to ale aj všetko zrátaš, stále sa jedná o perfektnú ponuku, ktorá tu rozhodne nebude naveky.

ZTE Axon Elite
zdroj fotografie: Dgtle

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom