Xiaomi to s gadgetmi jednoducho vie. Práve vďaka tomu ich ponúka na predaj enormné množstvo, pričom svoje portfólio týchto zariadení pravidelne rozširuje. Dnes ho rozšírili opäť, a to o dizajnovo podarenú varnú kanvicu. Tá vychádza z inteligentnej varnej kanvice, ktorá sa už nejaký ten čas predáva, no zaujme hlavne nižšou cenou.

Nízka cena ako najväčší ťahák

Tá však priniesla nejaké kompromisy, pričom tým najväčším je fakt, že táto novinka inteligentná nie je. Postráda teda možnosť spárovania so smartfónom, čo znamená, že ju nie je možné ovládať na diaľku. Na druhú stranu však stále ide o klasickú varnú kanvicu, ktorá to chce konkurencii natrieť svojím prvotriednym dizajnom, konštrukčným spracovaním, ale hlavne poriadne nízkou cenou. Tá v Číne začína na 99 juanoch, čo je v prepočte necelých 13 €. Za túto extrémne nízku sumu peňazí nový majiteľ získa prvotriedneho pomocníka do každej kuchyne.

Skvelé spracovanie a dizajn

Tento gadget je vyrobený z matného bieleho plastu, ktorý nielenže dobre vyzerá, ale je aj príjemný na dotyk. Pod otvárateľným vekom sa skrýva ešte hodnotnejší materiál, a to chirurgická oceľ. Tá zabezpečuje prvotriednu čistotu a sterilitu pri zohrievaní vody. Hoci táto kanvica inteligentná nie je, disponuje aspoň trojicou zabezpečovacích prvkov. Tie chránia či už ju samotnú alebo jej majiteľa pred znehodnotením, vznikom požiaru či zásahom elektrickým prúdom.

Xiaomi kanvica

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť staršiu smart varnú Xiaomi kanvicu za 31 €
Zľavový kupón MIKTHK

V prípade potreby možno tento elektrický spotrebič jednoducho vyčistiť aj zvnútra, nakoľko už spomínané veko možno vyklopiť až o 75°. Kanvica je možné tekutinou naplniť do objemu až 1,5 L cez otvor s priemerom 130 mm. Celkové rozmery kanvice sú potom 216 × 152 × 252 mm. Ohrev vody zabezpečuje termostatická podložka s výkonom 1800 W. Po zohratí vody sa nemusíš obávať toho, že by ťa vonkajšia konštrukcia popálila. Medzi plastom a chirurgickou oceľou sa totiž nachádza špeciálny izolujúci materiál, ktorý zabraňuje prehriatiu vonkajšej časti. Tento zaujímavý produkt sa začína v Číne predávať už dnes. Časom ho však určite zaradia do ponuky aj svetové e-shopy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom