Spoločnosť Xiaomi poznáme ako flexibilného výrobcu, ktorý vie zákazníkovi ponúknuť takmer všetko, o čo si zažiada. Od nového smartfónu, cez slúchadlá, varič ryže, až po tak obyčajnú vec, akou je pero. K tejto pestrej ponuke patria aj produkty, ktoré rozžiaria tvoju izbu či byt.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Každý správny fanúšik čínskych zariadení musí poznať spoločnosť Xiaomi, od ktorej si môžeš kúpiť aj šikovný LED pásik a žiarovku Yeelight. Samozrejme, ide o inteligentné osvetlenie, ktoré môžeš ovládať cez svoj smartfón. Čerešničkou na torte sú historicky najnižšie ceny.

Farebná LED žiarovka (E27)

Cena: 9 €

Xiaomi Yeelight žiarovka
Zobraziť celú galériu (1)
Dávid Igaz / FonTech

Kúpiť farebnú smart LED žiarovku od Xiaomi za 9 €
Zľavový kupón yesleelight

Inteligentná Xiaomi Yeelight RGBW žiarovka je už na trhu nejaký ten piatok a jej popularita neustále rastie. Rozšírenosť tohto gadgetu možno čítať na stovky tisíc predaných kusov po celom svete. Moderný dizajn, paleta 16 miliónov farieb, vstavaný WiFi modul pre jednoduchšie ovládanie bez nutnosti rôznych centrál alebo aplikácia Yeelight, vďaka ktorej môžeš s touto žiarovkou vytvárať naozaj svojské variácie. Toto všetko symbolizuje tento perfektný produkt, za ktorý vďaka exkluzívnemu zľavovému kupón yesleelight zaplatíš len 9 €. A ako inak, poštovné je zdarma a žiadnych ďalších poplatkov sa nemusíš obávať.

 

Smart LED pásik

Cena: 24 €

zdroj fotografie: Yeelight

Kúpiť Yeelight smart LED pásik za 24 €
Bleskový výpredaj

Ďalším produktom, ktorý neporovnateľne zmení tvoj byt či dom, je inteligentný LED pásik z rovnakej rodiny Yeelight. Vznikol v spolupráci so spoločnosťou Philips a rovnako, ako žiarovka ponúka bohatú paletu farieb, vstavaný WiFi modul a rozmanité možnosti ovládanie vďaka aplikácii. Celková dĺžka LED pásiku činí 2 m.

zdroj fotografie: Yeelight

Stáť ťa pritom bude len 24 € v bleskovom výpredaji, pričom za poštovné nedáš ani cent. Vďaka niekoľkým aktualizáciám a softvérovým vylepšeniam je navyše LED pásik odteraz schopný komunikovať s Alexou od Amazonu a rovnako aj so známou aplikáciou IFTTT pre automatizovanie rôznych úloh.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
25%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]