Xiaomi má vo svojej ponuke skutočne pestrý výber rôznych zariadení, smartfóny nevynímajúc. Spomedzi všetkých modelov ale jeden vyniká svojou popularitou u zákazníkov. Xiaomi Redmi 4X je totiž tohtoročným najpredávanejším smartfónom spoločnosti, za čo môže najmä jeho perfektná výbava a veľmi lákavá cenovka.

Dnešným trendom pri výbere nového smartfónu u mnohých zákazníkov nie sú len bezrámikové obrazovky či najvýkonnejší hardvér. Mnohí totiž skôr uprednostnia lacnejší kúsok, ktorý bude dokonale vyhovovať ich požiadavkám prepracovaného modelu za skvelú cenu. Práve tieto podmienky spĺňa aj najpredávanejší kúsok od Xiaomi – model Redmi 4X. Jeho celokovová konštrukcia už na prvý pohľad láka pohľady, pričom výbavou a cenou potvrdzuje dominanciu vo svojom segmente.

Hardvér aj pre náročnejších

V precízne vyrobenom tele sa nachádza 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 435 s taktom 1,4 GHz. V spolupráci so 3 GB RAM pamäťou dokáže poskytnúť slušnú dávku výkonu, s ktorým zvláda tiež náročnejšie operácie. Do väčšieho 32 GB úložiska je možné uložiť množstvo osobných súborov. Nechýba však ani podpora microSD kariet. Kvality Xiaomi Redmi 4X rozširuje aj kompaktný 5″ displej s HD rozlíšením. Ten si z energie veľkej 4100 mAh batérie neukrojí vôbec veľa a spolu s ďalšími energeticky nenáročnými prvkami výbavy dosahuje výdrž na jedno nabitie pokojne aj niekoľko dní.

Xiaomi Redmi 4X
Zobraziť celú galériu (10)
Kristián Hrušovský/FonTech

Redmi 4X sa navyše môže pýšiť novým operačným systémom Android 7.1.1, ktorý je doplnený o nadstavbu MIUI 9. Tento najpredávanejší smartfón spoločnosti ale nezaostáva ani pri fotoaparáte, ktorý ponúka hlavný 13 MPx snímač s clonou f/2.0. Jeho selfie verzia nad obrazovkou disponuje 5 MPx rozlíšením a clonou f/2.2. Pravdaže nesmieme zabudnúť na konektivitu, ktorá je v plnej sile dostupná aj s podporou 800 MHz LTE frekvencie.

Xiaomi Redmi 4X
Zobraziť celú galériu (10)
Kristián Hrušovský/FonTech

Špeciálna cena len vo FonTech Shope

Jeden malý nedostatok však dokáže tento model vynahradiť mnohými inými „plusmi“, ku ktorým rozhodne patrí aj cena. V našom FonTech Shope nájdeš skvelú zľavu, vďaka ktorej tento fantasticky vybavený smartfón kúpiš za jednu z najnižších cien na trhu.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X Global za 108 € bez DPH
Zľavový kupón vo FonTech Shope

S naším kupónom sa ale cenovka za Xiaomi Redmi 4X zmení na 108 €. Kupón je k dispozícii pre prvých 15 zákazníkov celosvetovo, preto s kúpou vôbec nečakaj. Všetko toto je zaklincované dopravou Registered Airmail, vďaka ktorej ti budú predajca preplatí všetky prípadné colné poplatky.

Kupón je možné uplatniť v košíku: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom