Mať dobre vybavený smartfón, ktorý zvládne všetky nástrahy v roku 2017, je niekedy pomerne ťažká úloha. Trh a najmä ten čínsky je doslova presýtený smartfónmi, ktorých cena niekedy dosahuje neuveriteľné hodnoty, avšak ich kvalita je na tom už podstatne horšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi ako rokmi overený výrobca si svoje povestné renomé nezískal len tak pre nič za nič. Segment lacných smartfónov je lákavý biznis a séria Redmi je u používateľov veľmi populárna. Po svete ich je niekoľko desiatok miliónov a tvoria väčšinu ziskov tejto čínskej spoločnosti. No späť k dnešnej ponuke, vďaka ktorej kúpiš skvelý smartfón za výbornú cenu. V akcii a aj v prvom výraznejšom predaji sa totiž ocitol nový model Redmi 4X.

zdroj fotografie: Dgtle  

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X za 102 €
Kupón RedmiRX

Na prvý pohľad ťa očarí nádherná konštrukcia tvorená hliníkom, ktorá rozhodne evokuje dojem drahšieho kúsku a prednú stranu vypĺňa 5-palcový HD displej. Po hardvérovej stránke sa dostalo na procesor Snapdragon 435, 2 GB pamäť RAM, no v neposlednom rade aj na 16 GB interné úložisko s možnosťou rozšírenia skrz microSD karty.

zdroj fotografie: Dgtle  

4100 mAh batéria v spojení s nenáročným hardvérom a hlavne Androidom 7.1.1 Nougat s nadstavbou MIUI 8 produkujú takmer perfektnú kombináciu pri zabezpečení excelentnej výdrže. 13 MPx fotoaparát vzadu a 5 MPx snímač vpredu svoju robotu odvedie decentne a na bežné nahrávanie na sociálne siete táto kombinácia rozhodne bude stačiť. K dispozícii budeš mať aj DualSIM funkcionalitu, no už tradične bez 800 MHz LTE frekvencie, ktorá je pre Xiaomi stále akési tabu.

zdroj fotografie: Dgtle

Ak si teda pevne rozhodnutý, že Xiaomi Redmi 4X je ten pravý smartfón pre teba, neváhaj a využi túto akciovú ponuku, v ktorej ťa vyjde len na skvelých 102 €. Cenu docieliš použitím kupónu RedmiRX. Pri zastavení balíka na colnici ťa dodatočné poplatky vyjdú na 20 €. Akcia končí za 3 dni!

 Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.