Nákupy smartfónov a iných zariadení z Číny už dávno nie sú tak komplikované ako kedysi. Mnoho čínskych internetových obchodov totiž kvôli záujmu zo strany európskych zákazníkov otvára sklady aj v Európe.

Vďaka tomu je dodanie nielen lacnejšie, ale aj omnoho rýchlejšie. O európskych zákazníkov prejavuje veľký záujem aj najlepší čínsky eshop – GearBest. Ten už na našom kontinente otvoril niekoľko európskych skladov, pričom najnovšie tak spravil v Poľsku. Tento sklad je k nám zo všetkých najbližšie, takže sa môžeš pripraviť na perfektné ceny spolu so super rýchlym dodaním. Perfektnou správou je, že GearBest sa navyše chystá otvoriť ďalší sklad aj v susednom Česku, kde ponúkne dokonca niekoľko Xiaomi smartfónov v globálnych verziách a iné zaujímavé gadgety. Podľa našich exkluzívnych informácií e-shop už odoslal desiatky až stovky produktov do nového skladu v Česku, čiže o kvantitu produktov rozhodne nebude núdza.

Smiešna cena a rýchle dodanie

Nový poľský sklad je v obchode označovaný ako EU-4, pričom poštovné vychádza na približne 5 € a udávaná doba doručenia je iba 2-5 dní. Ponuka smartfónov je zatiaľ výrazne obmedzená, no v budúcnosti sa určite bude rozširovať. Zatiaľ tu nájdeš napríklad najlepší najlacnejší smartfón na trhu, ktorým je Xiaomi Redmi 4A GLOBAL.

Xiaomi Redmi 4A GLOBAL

Cena v PL sklade: 93 €

Za menej ako stovku zaujme kvalitnou kovovou konštrukciou, kompaktným 5-palcovým IPS displejom s HD rozlíšením či solídnym výkonom. Ten mu dodáva štvorjadrový procesor Snapdragon 425, 2 GB pamäť RAM a grafický akcelerátor Adreno 308. Pre používateľove súbory je k dispozícii 32 GB úložisko s možnosťou rozšírenia microSD kartou do 128 GB. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow, ktorý je prekrytý vždy aktuálnou nadstavbou MIUI.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A z PL skladu za 93 €
Zľavový kupón redmi4au

Decentné fotografie produkuje hlavný 13 MPx fotoaparát a predný selfie snímač s rozlíšením 5 MPx. Výrobca nepohrdol ani DualSIM podporou či kompletným LTE pripojením, teda aj so všetkými frekvenciami používanými na Slovensku. Poteší tiež (na danú výbavu) nadpriemerná 3120 mAh batéria a dostupnosť v novom sklade v Poľsku. Z neho je Redmi 4A dostupné za 93 €  s poštovným za 5 €.

Kupón aplikuješ priamo v košíku:

xiaomi redmi 4a
Zobraziť celú galériu (3)
Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP