Najočakávanejší čínsky smartfón tohto roka, Xiaomi Mi6, je predstavený len niekoľko dní, no naši čínski kolegovia ho už naplno testujú a prinášajú tak naozaj nádherné fotografie čínskej novinky. Pohodlne sa usaď a vychutnaj si ich naplno. 

Dizajn Xiaomi Mi6 určite upúta. Aj keď množstvo fanúšikov očakávalo bezrámikový displej podobný revolučnému Xiaomi Mi MIX, Mi6-ka vyzerá priam fantasticky. Vzhľad Xiaomi Mi6 je spojením dizajnovej koncepcie pôvodného Xiaomi Mi5 a neskôr predstaveného Mi5S-ka, no čínsky výrobca tento ešte vylepšil. Výsledkom je naozaj prémiový „look-and-feel“.

Xiaomi mi6
zdroj fotografie: Techmiao

Nenechaj si ujsť
Privítaj Xiaomi Mi6! Nové čínske monštrum s najlepšou výbavou a cenou, ktorej nebudeš môcť uveriť

Konštrukcia je z veľkej časti tvorená sklom, ktoré sa nachádza ako na prednej, tak aj zadnej strane. Dvojicu sklených panelov po kope drží elegantný kovový rám. Krásny dizajn Mi6-ky ešte viac vynikne vďaka úplne novej modrej farbe, ktorú dopĺňajú pozlátené prvky dodávajúc pravý punc luxusu. Xiaomi Mi6 v plnej kráse zachytávajú nasledovné fotografie, po ktorých prezretí budeš chcieť Mi6-ku ešte viac!

Xiaomi mi6
zdroj fotografie: Techmiao

Predobjednať nádherné Xiaomi Mi6 za 440 €
Zľavový kupón GKBAUG18

Ak nad najnovšou vlajkovou loďou spoločnosti Xiaomi naozaj premýšľaš, máme pre teba skvelý tip. Opäť sme „preliezli“ niekoľko čínskych e-shopov a našli sme pre teba aktuálne najlepšiu ponuku na najnovšie Xiaomi Mi6. Samozrejme, ide o predobjednávky, ktoré by mali byť odosielané niekedy v druhej polovici mája. Novinku v krásnej modrej, čiernej alebo bielej variante si môžeš predobjednať za 440 € použitím kupónu GKBAUG18. V tomto prípade je k dispozícii aj doprava cez SF Express, ktorá stojí 10 € a dodanie by malo prebehnúť bez akýchkoľvek poplatkov navyše.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú