Spoločnosť Xiaomi je vo svete čoraz populárnejšia najmä vďaka svojim kvalitným, no pritom cenovo dostupným zariadeniam. Minulý rok prišla s vlajkovou loďou Xiaomi Mi6, ktorá sa radí medzi vôbec najlepšie smartfóny tejto značky. Jej cena je pritom fantastická.

Xiaomi Mi6 sa postupom času stáva čoraz populárnejším smartfónom. Je to najmä vďaka neustále klesajúcej cene, ktorá častokrát prekvapuje. Celkovo však ide o jeden z najlacnejších smartfónov s tohtoročným najvýkonnejším mobilným procesorom pre Androidy, Snapdragonom 835.

Cena, ktorá podlieza oficiálnu čínsku cenu

O to väčšie prekvapenie z ceny nastáva pri exkluzívnych zľavách určených len pre čitateľov nášho webu. Možnosť nákupu Xiaomi Mi6 za jedinečnú cenovku máš aj teraz. Do zľavy sa dostala klasická 64 GB verzia s poriadnou nádielkou operačnej pamäte, ktorej kapacita dosahuje až 6 GB.

Kúpiť Xiaomi Mi6 64 GB za parádnych 315 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Tento luxus teraz môžeš mať za cenu, ktorá hlboko podlieza bežnú cenu, ale aj oficiálnu čínsku cenu. Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju kúpiš Xiaomi Mi6 vo viac ako 40-eurovej zľave! Tvoje môže byť za famóznych 315 €, pričom pôvodná cena je 340 €. Oficiálna cena 64 GB verzie v Číne činí 325 €. Dostupná je aj doprava EU Express, vďaka ktorej doručenie nového telefónu až k tebe domov prebehne bez ďalších poplatkov.

Moje skúsenosti z používania Xiaomi Mi6:

Xiaomi Mi6 som mal možnosť testovať tri týždne a môžem s pokojným svedomím prehlásiť, že ide o jeden z najlepších smartfónov na trhu pre rok 2017. Mi6-ka spája ten najlepší dostupný hardvér s tým najlepším vlastným softvérom. Vzniká tak dokonalá symbióza medzi najdôležitejšími časťami každého smartfónu.

Prémiová konštrukcia, displej, ktorý používateľovi šetrí zrak, masívny výkon, bleskový systém či prekvapivá výdrž batérie. Na druhej strane stoja negatíva v podobe absencie 800 MHz LTE pásma, horšej kvality fotografií v slabých svetelných podmienkach a pre niekoho aj absencia 3,5 mm audio jacku. Vzhľadom na cenu sa však Mi6-ka radí medzi najlepšie vlajkové lode do 400 € a jej kúpu určite nebudeš ľutovať.

Najvýkonnejší procesor pre Androidy, no najnižšia cena

Konštrukciu Xiaomi Mi6 tvoria prémiové materiály – sklo so zadnej aj prednej strany a kovové šasi, ktoré zasa drží všetky súčiastky pokope. Predná strana sa pýši 5.15-palcovým IPS displejom s FullHD rozlíšením a svietivosťou až 600 nitov, pričom pod ním si miesto našiel rýchly snímač odtlačkov prstov. Mi6-ka je vybavená tým najvýkonnejším procesorom pre Android smartfóny, Snapdragonom 835. Tomu pri multitaskingu dopomáha až 6 GB operačná RAM pamäť. Pre používateľove dáta je zasa k dispozícii 64 GB  / 128 GB úložisko.

Tešiť sa tiež môžeš aj na Android 7.1 Nougat, na ktorom je postavená populárna nadstavba MIUI 8 v globálnej verzii (SK aj CZ jazyk). Aktuálne je už možná aktualizácia na najnovšie MIUI 9, ktoré smartfónu dodá ešte vyššiu svižnosť. Dozadu sa dostal duálny 12 MPx fotoaparát so 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu a dvojnásobným optickým zoomom.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi!

Nechýba ani 3350 mAh batéria s rýchlym nabíjaním, USB Type-C konektor, IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov a DualSIM s podporou troch základných LTE frekvencií. Mi6-ka tiež prešla na nový trend odstraňovania 3,5 mm audio jacku a hudbu si tak vypočuješ bezdrôtovo alebo cez USB Type-C konektor.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom