banner-xiaomi-mi4c
Spoločnosť Xiaomi má vo svojom portfóliu viacero skvelých zariadení, ktoré ponúkajú vynikajúci pomer výkonu a ceny. Jedným z nich je minuloročný high-end model Xiaomi Mi4c, ktorého cena teraz klesla na historické minimum.

Ihneď po predstavení smartfónu Xiaomi Mi4c sa spustil v domovskej Číne hotový nákupný ošiaľ. Niet sa čomu čudovať, pretože každý túžil vlastniť zariadenie s nekompromisnými parametrami, ktoré s prehľadom schová do vrecka omnoho drahšie smartfóny. Aby toho nebolo málo, Mi4c lákal aj svojou cenovkou, ktorá bola hneď od začiatku predaja nastavená poriadne nízko. Cenovka však postupom času klesala naďalej, až do dnes. Dnešným dňom sa dostala na historických 110 €.

xiaomi-mi4c-vypredaj-1

Za túto pekelne nízku sumu získate zariadenie vysokých kvalít. Jeho prednej strane dominuje pomerne kompaktný 5-palcový FullHD displej, nad ktorým je umiestnená 5 MPx selfie kamera. Vo vnútri naozaj ľahkého unibody tela sa nachádza 6-jadrový procesor Snapdragon 808 od spoločnosti Qualcomm, ktorý beží na frekvencii 1,8 GHz. O grafické výpočty sa stará jednotka Adreno 418 a toto zariadenie hravo rozchodí aj náročné 3D hry. Ľavý horný roh zadnej strany nesie optiku 13 MPx snímača s clonou f/2.0 a PDAF zaostrovaním, ktoré dokáže zaostriť už za jednu desatinu sekundy.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi4c: Nadupaný smartfón, ktorý vás nebude stáť veľa

xiaomi-mi4c-vypredaj-2

Kapacita batérie sa vyšplhala na solídnu hodnotu 3080 mAh a tento rozmerný akumulátor sa podarilo čínskej spoločnosti vtesnať do tela s hrúbkou 7,8 mm. Po softvérovej stránke užívateľov poteší Android 5.1 Lollipop, ktorý je obalený do obľúbenej používateľskej nadstavby MIUI 8. Xiaomi Mi4C prichádza s DualSIM funkcionalitou bez podpory 800 MHz LTE pásma. Po dizajnovej stránke zariadenie poteší viacerými farebnými variantami a excelentným spracovaním konštrukcie. Nemožno nespomenúť reverzibilný USB Type-C konektor, ktorý je schopný čítať aj pamäťové médiá skrz OTG funkcionalitu.

xiaomi-mi4c-vypredaj-7

Zariadenie je v našom partnerskom e-shope dostupné v dvoch verziách, ktoré sa od seba odlišujú veľkosťou RAM-ky a interného úložiska. Lacnejšia verzia obsahuje 2 GB pamäte RAM a 16 GB vnútornej pamäte. Po aplikovaní kupónu MI4CEB klesne cena tejto verzie na spomínaných 110 €. Pre užívateľov, ktorí prahnú po väčších pamätiach, je k dispozícií verzia s 3 GB pamäťou RAM a 32 GB interným úložiskom. Cena tejto lepšie vybavenej verzie klesne po zadaní kupónu XMI4CEB na famóznych 177 €. O kvalitách Xiaomi Mi4c sa môžete presvedčiť v našej detailnej recenzii.

Kúpiť Xiaomi Mi4C (2 GB RAM) za 110 €

Kúpiť Xiaomi Mi4C (3 GB RAM) za 177 €

Pošli nám TIP na článokSmartfóny