Od dnes, 6. apríla až do 9. apríla sa koná v Číne populárny Mi Fans Festival, ktorým Xiaomi každoročne oslavuje svoje narodeniny. Na túto počesť poriada perfektné výpredaje, ktoré si však môžeme užiť aj my. Extra záujem by v tebe mohol vzbudiť nasledovný výpredaj troch Xiaomi smartfónov s plnou podporou LTE frekvencií, vrátane tých na Slovensku!

Nižšia trieda: Xiaomi Redmi 4A

Cena: 103 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi to s lacnými smartfónmi naozaj vie. Ty máš teraz možnosť získať jeden z nich za menej ako 130 €. Redmi 4A je dobrým príkladom nižšej triedy. Vďaka 5-palcovému displeju ti perfektne sadne do ruky a HD rozlíšenie ti bude úplne stačiť a šetriť batériu. Ako procesor výrobca použil štvorjadrový Snapdragon 425. Tomu sekunduje 2 GB pamäť RAM a 32 GB interná pamäť. Spoľahnúť sa môžeš na najnovšiu verziu MIUI a Android 6.0 Marshmallow.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 103 €
Kompletná LTE podpora

Pre príležitostné fotenie je v pohotovosti 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát. DualSIM je už samozrejmosť, no určite ťa poteší aj úplná podpora našich sietí, vrátane 800 MHz LTE pásma. Túto nenáročnú výbavu poháňa 3030 mAh batéria. Vo výpredaji si môžeš tento low-end zaobstarať za výborných 103 €, ku ktorým si ešte môžeš pripočítať 20 € za DPH.

Stredná trieda: Xiaomi Redmi Note 4X

Cena: 155 €

xiaomi redmi note 4x
zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Slová Kristiána, ktorý momentálne tento smartfón vyššej strednej triedy testuje, hovoria za všetko. Aj keď sa považujem za náročného používateľa a preferujem vlajkové lode, nemal by som problém vymeniť môj 400-eurový smartfón za tento 155-eurový kúsok“. V kovovej konštrukcii je osadený 5.5-palcový IPS panel s FullHD rozlíšením, osemjadrový procesor Snapdragon 625, 3 GB pamäť RAM či 32 GB úložisko.

xiaomi-redmi-note-4x
zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4X za 155 €
Kompletná LTE podpora

Schopný 13 MPx snímač nájdeš na zadnej strane a na tej prednej ťa čaká 5 MPx selfie fotoaparát. Ani v tomto prípade nechýba DualSIM funkcionalita a plná LTE podpora. Za zmienku na záver stojí snímač odtlačkov prstov a masívna 4100 mAh batéria. Redmi Note 4X, ktorý siaha na päty vlajkovým lodiam, si môžeš kúpiť za 155 €. DPH ťa vyjde len na približne 30 €.

TOP trieda: Xiaomi Mi Note 2

Cena: 496 €

xiaomi-mi-note-2
zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

Mi Note 2 môžeme považovať za akúsi alternatívu k phabletu Samsung Galaxy Note 7, ktorý bol minulý rok veľkým hitom. Už na prvý pohľad zaujme veľkým 5.7-palcovým zahnutým FullHD OLED displejom a skleneným telom. Môžeš si byť istý, že o výkon núdza nikdy nebude. Snapdragon 821, 6 GB RAM a 128 GB ROM patrí medzi špičku vo vyššej triede.

xiaomi-mi-note-2
zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 za 496 €
Kompletná LTE podpora/Čierna farba

Fotiť s týmto telefónom sa vďaka 22.56 MPx fotoaparátu vôbec nemusíš hanbiť. Rozhodne poteší aj snímač odtlačkov prstov na prednej strane, NFC, 4070 mAh batéria s rýchlym nabíjaním či DualSIM opäť s kompletnou LTE podporou. Tento high-end phablet môže byť tvoj za 496 €. Platba DPH by bola pri danej cene veľmi nákladná a e-shop preto ponúka oveľa výhodnejšie riešenie. Ako dopravu stačí zvoliť SF Express za 7.72 € a balík ti príde bez dodatočných poplatkov.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 za 594 €
Kompletná LTE podpora/Strieborná farba

xiaomi-mi-note-2
zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP