Xiaomi sa za niekoľko rokov vypracovalo na špičku technologického sveta. Má fanúšikov po celom svete a tí sa naozaj vždy potešia novým gadgetov v ponuke tohto čínskeho výrobcu. Keď sa k tomu ešte pridá parádna akcia za super ceny, o kúpe je v drvivej väčšine rozhodnuté. 

Inteligentná zásuvka

Cena: 9,77 €

Základným prvkom každej modernej a smart domácnosti by mohla byť inteligentná zásuvka. V prípade Xiaomi na teba tak bude čakať kvalitný produkt, ktorý ponúka rôzne bezpečnostné prvky, ovládanie skrz aplikáciu so štatistikami z používania, no hlavne nízku cenu. Práve vďaka tejto nízkej cene sa z nej teda stáva gadget dostupný pre masy. Tvoja môže byť už za menej ako 10 €, pričom poštovné je úplne zadarmo.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť inteligentnú zásuvku

Farebná smart LED žiarovka

Cena: 14,68 €

Asi ťa veľmi neprekvapí, že ak niekto chce dodať svojmu bytu či domu nádych moderných technológií, väčšinou siahne po inteligentných žiarovkách. Xiaomi je v tomto smere výborným producentom, kedže jeho farebná LED žiarovka ponúka kvalitné prevedenie, vstavaný WiFi modul, ktorý slúži na ovládanie skrz aplikáciu Mi Home a až 16 miliónovú paletu farieb. Doma si tak môžeš hravo vytvoriť poriadnu párty.

xiaomi yeelight zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Kúpiť farebnú smart LED žiarovku

Rozširovač WiFi 2. generácie

Cena: 7,11 €

Trápi ťa pomalá WiFi na druhom konci domu? Vyskúšal si už všetko, no stále to nie je ono? Ďalej už nemusíš! Perfektným riešením je totiž tento rozširovač WiFi signálu, ktorý v podstate slúži ako ďalší router a ďalej distribuuje signál z pôvodnej WiFi, ktorú má tvoj router. Práve Mi WiFi Extender 2. generácie je skutočne veľmi žiadaným produktom a jeho kvalitu si už uverilo tisíce spokojných zákazníkov. Nakonfiguruješ ho len pomocou smartfónu a aplikácii, čiže tento proces nie je vôbec ťažký. Ako v prípade vyššie spomenutých produktov, aj tu platí poštovné zadarmo.

xiaomi-mi-wifi-amplifier-2zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť rozširovač WiFi 2. generácie

Smart LED pásik

Cena: 22,23 €

A posledným produktom do každej inteligentnej domácnosti je tento skvelý LED pásik, ktorý dokáže hravo premeniť fádnu izbu na moderné miesto plné energie. K dispozícii máš opäť ovládanie cez smartfón pomocou aplikácie, 16 miliónov farieb či po jednej z posledných aktualizácií aj možnosť hlasového ovládanie pomocou Amazon Echo. K cene si však budeš musieť prirátať poštovné, ktoré je 8 €.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť smart LED pásik

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom