Teraz čítate
Sponzorované: Xiaomi nemá len skvelé smartfóny, ale aj najlepšie gadgety. Masívny výpredaj je tá najlepšia príležitosť na kúpu

Xiaomi sa za niekoľko rokov vypracovalo na špičku technologického sveta. Má fanúšikov po celom svete a tí sa naozaj vždy potešia novým gadgetov v ponuke tohto čínskeho výrobcu. Keď sa k tomu ešte pridá parádna akcia za super ceny, o kúpe je v drvivej väčšine rozhodnuté. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Inteligentná zásuvka

Cena: 9,77 €

Základným prvkom každej modernej a smart domácnosti by mohla byť inteligentná zásuvka. V prípade Xiaomi na teba tak bude čakať kvalitný produkt, ktorý ponúka rôzne bezpečnostné prvky, ovládanie skrz aplikáciu so štatistikami z používania, no hlavne nízku cenu. Práve vďaka tejto nízkej cene sa z nej teda stáva gadget dostupný pre masy. Tvoja môže byť už za menej ako 10 €, pričom poštovné je úplne zadarmo.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť inteligentnú zásuvku

Farebná smart LED žiarovka

Cena: 14,68 €

Asi ťa veľmi neprekvapí, že ak niekto chce dodať svojmu bytu či domu nádych moderných technológií, väčšinou siahne po inteligentných žiarovkách. Xiaomi je v tomto smere výborným producentom, kedže jeho farebná LED žiarovka ponúka kvalitné prevedenie, vstavaný WiFi modul, ktorý slúži na ovládanie skrz aplikáciu Mi Home a až 16 miliónovú paletu farieb. Doma si tak môžeš hravo vytvoriť poriadnu párty.

xiaomi yeelight zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Kúpiť farebnú smart LED žiarovku

Rozširovač WiFi 2. generácie

Cena: 7,11 €

Trápi ťa pomalá WiFi na druhom konci domu? Vyskúšal si už všetko, no stále to nie je ono? Ďalej už nemusíš! Perfektným riešením je totiž tento rozširovač WiFi signálu, ktorý v podstate slúži ako ďalší router a ďalej distribuuje signál z pôvodnej WiFi, ktorú má tvoj router. Práve Mi WiFi Extender 2. generácie je skutočne veľmi žiadaným produktom a jeho kvalitu si už uverilo tisíce spokojných zákazníkov. Nakonfiguruješ ho len pomocou smartfónu a aplikácii, čiže tento proces nie je vôbec ťažký. Ako v prípade vyššie spomenutých produktov, aj tu platí poštovné zadarmo.

xiaomi-mi-wifi-amplifier-2zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť rozširovač WiFi 2. generácie

Smart LED pásik

Cena: 22,23 €

A posledným produktom do každej inteligentnej domácnosti je tento skvelý LED pásik, ktorý dokáže hravo premeniť fádnu izbu na moderné miesto plné energie. K dispozícii máš opäť ovládanie cez smartfón pomocou aplikácie, 16 miliónov farieb či po jednej z posledných aktualizácií aj možnosť hlasového ovládanie pomocou Amazon Echo. K cene si však budeš musieť prirátať poštovné, ktoré je 8 €.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť smart LED pásik

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
 • Blaine260

  Diky za dobre tipy. Neviete s ako koncovkou je ta smart zasuvka?

  • Dobrý večer. Je to čínska koncovka, no e-shop dodáva redukciu. :)

   • Blaine260

    Aha, tak v poho. Ďakujem za odpoveď. :)

    • Smolinko

     Ale pozor na aplikaciu musis sa prihlasit do xiaomi uctu a zvolit lokaciu cinu. A potom si prehodit jazyk s default na anglictinu a potom mas 30% prelozenej aplikacie ostatne su cinske znaky.

 • Johan

  Kebyže im radšej odporučíte spraviť si responzívnu stránku….