banner-redmi-4a
Xiaomi má vo svete už slušné renomé, ktoré nedostalo len tak za nič. Je za tým kopec práce v rôznych oblastiach, ako napríklad v softvéri či úderný marketing v spolupráci s nesmierne rozmanitou ponukou produktov. 

Čínska spoločnosť to má všetko vo vlastných rukách a ak sa niekedy rozhodne oficiálne prísť aj na európsky trh, každý jeden fanúšik ju bude čakať s otvorenou náručou. Momentálne doručenie zo zahraničných e-shopov však odrádza používateľov, ktorí radšej siahnu po alternatíve z tunajších obchodov, kde majú isté záruky. V drvivej väčšine sa ale Xiaomi smartfóny, ako aj iné produkty tohto giganta, predávajú z čínskych e-shopov, ktoré z času na čas taktiež pripravia nový spôsob doručenia v čo najvýhodnejšie forme pre Európanov. Presne to je prípad známeho Geekbuying.com.

xiaomi-fony-akcia-geekbuying

Ten má vo svojej ponuke pre vybrané zariadenia spôsob dopravy SF Express s dodaním v rozmedzí 5-8 pracovných dní. Po konzultácii so zástupcami sme boli ubezpečení, že tento typ doručenia docieli, aby bol balík dodaný bez akýchkoľvek poplatkov navyše. Svoj nový smartfón tak dostaneš nielen bez zbytočných poplatkov na colnici, ale aj za relatívne krátku dobu. Pri prezeraní ponuky e-shopu sme našli niekoľko zariadení od „čínskeho Applu“, ktoré rozhodne stoja za vážne zváženie.

Xiaomi Redmi 4A

Cena: 112 €

xiaomi-redmi-4a-na-slovensku
zdroj fotografie: Tech.sina 

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 117 €
Kupón 4AndroidPhones

Prvým v ponuke je low-end, a teda model Redmi 4A, ktorý zožal svoju premiéru len pred niekoľkými mesiacmi. Medzi najhlavnejšie výhody tohto úspešného smartfónu od Xiaomi patrí prémiová konštrukcia z hliníka, 5-palcový HD displej, nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0 Marshmallow, respektíve DuaSIM funkcionalita taktiež nie je na zahodenie. A pýtaš sa na cenu? Tá je len 112 € s použitím kupónu 4AndroidPhones, pričom za spomínané poštovné zaplatíš necelých 10 €.

Xiaomi Redmi Note 4

Cena: 154 €

xiaomi-redmi-note-4-recenzia-nahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 154 €
2 GB RAM / 16 GB ROM

Po výkonovej stránke sa posunieme o niekoľko úrovni vyššie, a to presnejšie k modelu Redmi Note 4, ktorý s radosťou okupuje najvyššie priečky strednej triedy, kde výraznú úlohu zohráva jeho špičková výbava. Z nej môžeme spomenúť opäť nádhernú konštrukciu, 5,5-palcový IPS FullHD displej, výkonný 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, respektíve pri tejto verzii 2 GB RAM pamäť v spojení so 16 GB úložiskom (podpora microSD kariet).

xiaomi-redmi-note-4-unboxing-fotky
zdroj fotografie: Dgtle

TIP: Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4: Smartfón predurčený na úspech

13 MPx hlavný fotoaparát dokáže vytvárať slušné fotografie, no, bohužiaľ, nevýhodou je neúplná podpora LTE frekvencií. Výsledná cenovka Redmi Note 4-ky činí príjemných 156 €, ku ktorým ešte treba prirátať vyššie spomínané poštovné za necelých 10 eur.

Xiaomi Mi MIX

Cena: 748 €

xiaomi-mi-mix-recenzia-topnahlad

Kúpiť Xiaomi Mi MIX za 768 €
6 GB RAM / 256 GB ROM
Kupón GKBAUG35

Tretím v poradí je ozajstná exkluzivitka. Reč je, samozrejme, o revolučnom Xiaomi Mi MIX. Tento inovatívny smartfón z konca minulého roka všetkým vytrel zrak, a to nie len tak hocijako. Ponúka totiž takmer bezrámikový 6,4-palcový displej, exkluzívnu konštrukciu z keramického skla s 18 karátovými doplnkami zo zlata, Snapdragon 821, 6 GB RAM, no aj mohutné 256 GB úložisko. Viac už ale prezrádzať nebudeme a určite sa mrkni aj na našu podrobnú recenziu. Cenovka v e-shope Geekbuying predstavuje 748 € po aplikovaní kupónu GKBAUG35, čo určite nie je málo, no za takto vybavený smartfón to je adekvátna čiastka. Ak vezmeme do úvahy, že smartfón si môžeš objednať bez dane a iných poplatkov, v súčasnosti ide určite o najvýhodnejšiu ponuku na trhu!

Xiaomi Mi5S Plus

Cena: 350 €

xiaomi-mi5s-plus-testujeme

Kúpiť Xiaomi Mi5S Plus za 350 €
4 GB RAM / 64 GB ROM

Nakoniec tu máme aj nadupaný Mi5S Plus, ktorý poteší najmä milovníkov väčších displejov, kedže disponuje až 5,7-palcovým FullHD IPS displejom. Pod kapotou skrýva Snapdragon 821, 4 GB RAM, 64 GB UFS 2.0 úložisko, no aj 3800 mAh batériu. Symbolom verzie Plus je však aj duálny 13 MPx Sony fotoaparát. Medzi nevýhody, žiaľ, zaraďujeme nekompletnú nádielku LTE frekvencií, avšak s cenou len 350 € sa jedná o skvelú ponuku.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi5S Plus: Zaujme nielen duálnym fotoaparátom

 Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP