Takmer vždy, keď spoločnosť Xiaomi odhalí nejaký nový výrobok, nás prekvapí. Teraz je však prekvapenie 4-násobné, nakoľko tento čínsky gigant predstavil hneď štyri nové a nesmierne zaujímavé výrobky, ktoré si celkom isto získajú aj teba.

Športové tričko Amazfit

zdroj fotografie: Xiaomi

Zrejme ťa neobišla správa o tom, že Xiaomi udržuje veľmi blízke partnerstvá s viacerými ďalšími čínskymi spoločnosťami. Medzi takéto partnerské spoločnosti patrí aj Amazfit, ktorá sa špecializuje na výrobu športových potrieb a v podstate všetkého, čo má so športom aspoň nejaký súvis. V minulosti vyrobila inteligentné hodinky, ale aj múdre športové náčinie. Dnes však prichádza s novým športovým tričkom, ktoré je vyrobené zo vzdušného materiálu. Tento materiál perfektne pohlcuje a následne odporuje pot a je elastický, vďaka čomu umožňuje športovcovi vykonávať danú aktivitu bez akýchkoľvek obmedzení. Predávať sa bude v ženských, ako aj mužských veľkostiach za cenu 99 juanov, čo je 13 €.

Xiaomi Wi-Fi Router 3G

zdroj fotografie: Xiaomi

Predobjednať Xiaomi Mi Router 3G

Nie, neboj sa, s 3G sieťou nemá tento gadget spoločné nič okrem názvu. Ide v podstate o aktualizovanú verziu Wi-Fi Router 3, ktorá dokáže pokryť väčšiu plochu stabilným bezdrôtovým internetovým pripojením. Tento produkt disponuje štandardom 802.11ac, ktorý oproti predošlému modelu zabezpečuje trikrát rýchlejšiu a stabilnejšiu Wi-Fi sieť. Ďalej je samozrejmosťou dualband pripojenie, pričom na frekvencii 2,4 GHz činí rýchlosť 300 Mb/s a na frekvencii 5 GHz je to až 876 Mb/s. Opäť sa nezabudlo ani na štvoricu antén pre maximalizovanie pokrytia. Novinka sa začína v Číne predávať za 249 juanov, čo je zhruba 33 €. Predobjednať si ju na tomto odkaze môžeš aj ty, avšak jej cena je o niečo vyššia.

Xiaomi ZMI 10 000 mAh powerbanka so 4G

zdroj fotografie: Xiaomi

Ďalšia novinka v poradí taktiež vychádza z prístroja, ktorý sa už nejaký ten čas predáva. Ide o poriadne šikovnú powerbanku, ktorá obsahuje slot na SIM kartu. Ten tam však vôbec nie je náhodou a jeho použitie má svoje opodstatnenie. Tento gadget totiž okrem dobíjania zariadení zvládne vytvárať aj bezdrôtové internetové pripojenie formou Wi-Fi hotspotu. Potrebuje k tomu jedine spomínanú SIM kartu s predplatenými mobilnými dátami a voilà, prenosný Wi-Fi router je na svete. Powerbanka podporuje kompletné európske 3G siete, no pri 4G je to o niečo horšie. V podpore nájdeme frekvencie 1800, 2100 a 2600 MHz a 800 MHz/B20 pásmo tak chýba.

K dispozícii je aj mobilná aplikácia, cez ktorú prebieha nastavenie pripojenia. Aby toho nebolo málo, powerbanka sa tiež chváli kapacitou 10 000 mAh a technológiou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 2.0. Powerbanka zo spoločnej dielne spoločností Xiaomi a ZMI sa aktuálne nachádza v crowdfundingovej kampani na najväčšom čínskom internetovom obchode. Cena tohto perfektného gadgetu bola stanovená na 299 juanov, čo je približne 40 €.

Xiaomi Redmi Note 4X v modrej farbe


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4X: Lacný smartfón s kvalitami omnoho drahších

Nejde síce o žiadnu novinku, veď tento smartfón sa už hodnú chvíľku predáva a my sme ho už stihli aj otestovať. K dispozícii je však nová farebná verzia, ktorá je obalená do bledomodrého odtieňa. Predné hrany, ktoré obkolesujú celý displej zostali biele, čo dohromady vytvára príjemne vyzerajúci kontrast. Čo sa týka konštrukcie, tá je vyrobená z kvalitného hliníka, zatiaľ čo spomínanú prednú stranu chráni odolné sklo. Na nej sa rozprestiera 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým možno nájsť procesor Snapdragon 625, ale aj 4 GB RAM a 64 GB vnútorná pamäť. Nezabudlo sa ani na veľkú 4100 mAh batériu či hlavný 13 MPx fotoaparát. Novú farebnú verziu si môžeš objednať tu.

Xiaomi Redmi Note 4X v modrej farbe

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom