Sviatok nákupného ošiaľu je tu a zákazníkom sa otvárajú brány k nákupom za tak nízke ceny, aké po celý rok len tak nevideli. Pokiaľ chceš Black Friday naplno využiť aj ty, si na správnom mieste.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tie najlepšie pecky z celého sviatku nájdeš aj u nás na FonTech Shope. Ponuku budeme intenzívne sledovať, aktualizovať a vyberať len TOP zľavy, ktoré získaš aj vďaka zľavovým kupónom.

Toto nesmie? zme?ka?!
Ak budeš rýchly, nakúpiš za polovicu

black friday
Zobraziť celú galériu (6)
Screenshot / GearBest
Toto nesmie? zme?ka?!

Pozornosť si rozhodne zaslúži aj táto akcia, ktorá láka na nákupy za polovičné ceny. Každý deň oddnes do 12. novembra o 1:00 a 17:00 nášho času bude na krátku dobu spustená špeciálna akcia, keď budú dané produkty dostupné za polovičné ceny. V tomto prípade ale musíš konať veľmi rýchlo, pretože všetko prebehne naozaj bleskovo. Dnes o 20:00 bude napríklad Xiaomi Redmi 4A Global dostupné za neskutočných 44 € pre prvých 5 najrýchlejších zákazníkov.

Nechýba ani masaker cien Xiaomi zariadení

black friday
Zobraziť celú galériu (6)
Screenshot / GearBest

Súčasťou je aj špeciálny dátum 11.11, ktorý nasleduje hneď po piatku. Pri jeho príležitosti GearBest pristrihol aj ceny smartfónov a gadgetov od Xiaomi. Kúpiť si môžeš všetko od vlajkových lodí až po tie najlacnejšie modely. Spomeňme si teda napríklad Xiaomi Mi Mix 2, Mi Note 2, Redmi Note 4X Global či Xiaomi Redmi 4A. Aby toho nebolo málo, pri každom Xiaomi produkte na stránke, ktorý stojí viac než $150, môžeš použiť zľavový kupón XIAOMI11 a znížiť tak cenu o ďalších $5.

Toto nesmie? zme?ka?!
CELÝ BLACK FRIDAY VÝPREDAJ

Masívne zľavy pre tých najrýchlejších

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
0%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
20%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.