Akonáhle sme sa prehupli viac do roku 2017, zahraničné e-shopy rozbiehajú svoje kampane na množstvo nových produktov. Na tie tak prinášajú zaujímavé cenovky, ktoré by si pravý fanúšik technológií rozhodne nemal nechať ujsť. My si tentokrát vyberiem zopár top ponúk z najnovšieho výpredaja e-shopu GearBest. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

Xiaomi Piston Pro

Cena: 25 €

zdroj fotografie: Dgtle

Kúpiť Xiaomi Piston Pro za 25 €

Populárna séria slúchadiel Piston je v prípade Xiaomi zárukou kvality a vysokokvalitného zvuku, ktorý posledný model s označením Piston Pro spĺňa absolútne do bodky. Luxusný vzhľad, rozmanité balenie obohatené o náhradné štuple či prenosnú taštičku a v neposlednom rade aj perfektné zvukové atribúty vytvárajú dojem oveľa vyššej cenovky pri používaní. Avšak práve cena je jednou z najväčších lákadiel, kedže sa zastavila v tomto výpredaji len na necelých 25 €.

Xiaomi bezpečnostná kamera

Cena: 27 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi bezpečnostnú kameru za 27 €

Aj čo sa zabezpečenia domácnosti týka má čínsky gigant široké portfólio ponúkaných produktov. Do tejto skupiny sa zaraďuje najnovšia bezpečnostná kamera kompaktných rozmerov s niekoľkými užitočnými funkciami, vďaka ktorým budeš mať svoj domov ešte o čosi bezpečnejší. Nahrávaný záznam je v maximálnom rozlíšení FullHD, ukladá sa na microSD kartu a k dispozícii je aj nočné videnie, respektíve skrz aplikáciu Mi Home vieš sledovať live obraz. Cenovka tohto produktu predstavuje len 27 €.

Elephone EleCam Explorer Elite 4K

Cena: 60 €

zdroj fotografie: Elephonestore

Kúpiť Elephone EleCam Explorer Elite 4K za 60 €

V segmente videokamier ešte ostaneme, avšak pri treťom produkte zavítame do kategórie akčných kamier, ktorá je plná lacných kúskov, ktoré ale nie vždy prinášajú pozerateľný výsledný súbor. V prípade Elephone EleCam Explorer Elite 4K je tu však veľká nádej, že výsledný obraz bude vskutku výborný. Snímač dokáže nahrávať v maximálnom 4K rozlíšení pri 30 fps, disponuje clonou f/2.0 a 170-stupňovým uhlom záberu.

zdroj fotografie: Cinescopophilia

1050 mAh batéria ponúka solídnu výdrž na jedno nabitie a vstavané WiFi pripojenie umožňuje live náhľad obrazu cez pripojený smartfón. Aj balenie je rovnako bohaté, nakoľko integruje vodeodolný obal, hneď niekoľko držiakov a nálepky, vďaka ktorým sa spomínané držiaky uchytávajú napríklad na ochrannej prilbe. Ani výsledná cenovka len 60 € nie je vôbec odstrašujúca a s touto šikovnou kamerou budeš teda na letné zážitky naplno pripravený.

Zeblaze Classic

Cena: 29 €

zdroj fotografie: Geebuying

Kúpiť Zeblaze Classic za 29 €

Aj keď sa trh so smart hodinkami v posledných mesiacoch takmer zastavil, čínski výrobcovia neprestávajú prinášať zaujímavé kúsky ani v tomto odvetví technologického priemyslu. Zeblaze Classic sa držia skôr dizajnovej filozofie klasických analógových hodiniek, ktorým pridávajú niekoľko smart funkcií a vymožeností. Z výbavy môžeme spomenúť prítomnosť merača srdcového tepu, vzdialenú spúšť fotoaparátu alebo zobrazovanie mena volajúceho či kontaktu, od ktorého si dostal SMS-ku. S cenou 29 € sa skutočne jedná o zaujímavý kúsok na kúpu.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.