Vraciame sa do školy s e-shopom GearBest.com, ktorý si pri tejto príležitosti pripravil parádne zľavy na množstvo produktov

banner-ulefone-future
Letné prázdniny sa pomaly, ale isto chýlia ku koncu a tak je potrebné začať riešiť otázku nových školských potrieb. Tie už dávno nie sú obmedzené iba na písacie potreby, zošity či školské tašky. Nové technológie so sebou priniesli veľký pokrok a dnes už nie je problém mať uložené stovky kníh vo svojom mobile. Náš obľúbený e-shop GearBest.com si je toho plne vedomý a tak si pre nás pripravil jedinečné zľavy na viacero produktov, ktoré využijú malý, ale i väčší školáci.

Ulefone Metal

Akciová cena: 101 €

Začneme zariadením, ktoré je uhlopriečkou svojho displeja vhodné aj do rúk menších ratolestí. Na dnešnú dobu kompaktný 5-palcový displej smartfónu Ulefone Metal prichádza s HD rozlíšením a hranie hier prezeranie edukačných materiálov bude na ňom lahôdkou. O chod smartfónu sa stará 8-jadrový procesor MT6753 od spoločnosti MediaTek, ktorý dopĺňajú 3 GB pamäte RAM a 16 GB interného úložiska. Hlavný fotoaparát prichádza s 8 MPx rozlíšením, avšak fotografie je možné vďaka softvérovej interpolácií zhotovovať až v rozlíšení 13 MPx. Niečo podobné platí aj pre prednú kameru, ktorá dosahuje rozlíšenie 2 MPx, no softvér sa stará o zväčšenie rozlíšenia na 5 MPx. Zrejme najväčšou výsadou tohto zariadenia ja kvalitná kovová konštrukcia, ktorú na prednej strane strieda tvrdené sklo Gorilla Glass 3. generácie. Nemusíte mať teda obavy, že by sa tento smartfón pri náhodnom páde rozletel na viacero smerov zároveň. Ulefone Metal je dostupný už za 101 € spolu s príslušenstvom zdarma.

ulefone metal oficialne cierny

Kúpiť Ulefone Metal za 101 €

Asus Zenfone 2

Akciová cena: 144 €

Ďalším smartfónom v tomto výbere je zariadenie od spoločnosti Asus. Asus Zenfone 2 prichádza s väčším 5,5-palcovým displejom, ktorý disponuje jemnejším FullHD rozlíšením ako vyššie spomenuté zariadeniu od spoločnosti Ulefone. Zenfone 2-ka má procesor vyrobený spoločnosťou Intel. Konkrétne sa jedná o 4-jadrový Z3560 taktovaný na frekvencii 1,8 GHz. Pamäť RAM sa vyšplhala na hodnotu 4 GB a tá vnútorná na 16 GB. Hlavný fotoaparát disponuje 13 MPx rozlíšením, zatiaľ čo ten predný 5 MPx. Batéria s kapacitou 3000 mAh zabezpečuje zariadeniu solídnu výdrž na jedno nabitie. Tento smartfón disponuje až tromi slotmi, z ktorých 2 môžete zaplniť SIM kartami a zvyšný jeden pamäťovou microSD kartou. Asus Zenfone 2 môže byť váš za sumu 144 €.

ASUS-Zenfone-2

Kúpiť Asus Zenfone 2 za 144 €

Xiaomi Redmi Note 3 32 GB

Akciová cena: 166 €

Posledný smartfón je jednoznačne najžiadanejším v tejto ponuke, o čom svedčí aj stav jeho zásob. Xiaomi Redmi Note 3 prichádza s 5,5-palcovým FullHD displejom obaleným do kvalitnej hliníkovej konštrukcie. Pod ňou sa skrýva procesor MediaTek Helio X10, ktorý beží na frekvencii  2,0 GHz. Dopĺňajú ho 3 GB pamäte RAM spolu s 32 GB interným úložiskom. Zadný fotoaparát je schopný zhotovovať fotografie v 13 MPx rozlíšení. Fotoaparát na protiľahlej strane sa postará o selfies v rozlíšení 5 MPx. Netreba zabúdať na skener odtlačkov, obrovskú 4000 mAh batériu alebo obľúbenú softvérovú nadstavbu MIUI. Tento čínsky bestseller od Xiaomi je dostupný za sumu 166 €, avšak treba sa poponáhľať, keďže táto fantastická ponuka je limitovaná počtom kusov.

xiaomi-redmi-note-3-recenzia (17)

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 za 166 €

Xiaomi Mi Band 2

Akciová cena: 29,8 €

Na záver sme si pre vás pripravili zariadenie, ktoré je z mierne odlišnej kategórie ako tie spomenuté vyššie. Xiaomi Mi Band 2 je šikovný fitness tracker, ktorý je svojim spracovaním a cenou skutočne revolučný. Oproti predošlej generácii tento náramok disponuje displejom, ktorý slúži na zobrazenie užitočných informácií o čase, prejdených krokoch, spálených kalóriách či srdečnej aktivite. Mi Band 2-ka navyše monitoruje váš spánok a pomocou vibrácií upozorňuje na prichádzajúce hovory, alebo notifikácie. Náramok je navyše vodeodolný vďaka certifikácii IP67.

xiaomi-mi-band-2-recenzia (6)

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za necelých 30 €

Kompletný výpredaj s možnosťou výhier

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom