Počas rôznych výpredajov čínskych e-shopov vieš nakúpiť za skutočne nízke ceny. Výnimkou nie je ani tento, v ktorom drvivú väčšinu produktov tvoria lacné gadgety rôznych druhov. 

Kovový remienok pre Xiaomi Mi Band 2

Cena: 7 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť kovový remienok pre Xiaomi Mi Band 2 za 7 €

Popularita Xiaomi Mi Band 2 nemá konca kraja a aj takmer po roku od uvedenia na trh neprestáva prekvapovať svojimi predajnými výsledkami. Odhliadnuc od všetkých tých pozitívnych vlastností sa však nie každému musí páčiť fádny čierny gumený remienok v balení. Ten sa dá ale veľmi rýchlo nahradiť, a to napríklad aj takýmto luxusným kovovým ekvivalentom.

Xiaomi Mi Capsule

Cena: 11 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Capsule za 11 €

Popri populárnych slúchadlách zo série Piston sa čínsky gigant rozhodol vyrobiť ešte lacnejšie alternatívy s rovnako kvalitným prevedením a výborným zvukovým podaním. Volajú sa Mi Capsule a asi už z názvu tušíš, akým smerom sa ubrali po dizajnovej stránke. Majú taktiež impedanciu 32 ohmov, dĺžku kábla 1,25 m a dve farebné prevedenia dokážu potešiť ako mužov, tak aj nežnejšie pohlavie. S cenou 11 € je to teda naozaj skvelá voľba.

Excelvan Q8 4K

Cena: 35 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Excelvan Q8 4K za 35 €

Segment akčných kamier už nie je len o GoPro, ktorému neustále berie vietor z plachiet Xiaomi a menší výrobcovia. Tí sa snažia ponúknuť rovnakú kvalitu, no za podstatne menej peňazí. Odlišnú stratégiu nezvolil ani výrobca Excelvan s modelom Q8 4K. 16 MPx snímač dokáže nahrávať až 4K video pri 30 fps, respektíve 2-palcový HD displej ti dá praktický náhľad, aby si mal záber vždy správne nastavený. 900 mAh batéria dodáva slušnú výdrž na jedno nabitie a kryt v balení zas poskytuje možnosť ponárať sa až do hĺbky 30 metrov. Toto všetko ťa pritom bude stáť v aktuálnej akcii len 35 €, a to priamo v európskom sklade s rýchlym doručením bez zbytočných poplatkov. Avšak máš už len pár hodín, aby si túto ponuku využil. Poponáhľaj sa!

Nabíjací adaptér pre Mi Band 2

Cena: 0,90 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť nabíjací adaptér pre Xiaomi Mi Band 2

Začali sme azda najpopulárnejším fitness náramkom a s ním aj skončíme, presnejšie jedným z hlavných príslušenstiev. Aj keď je výdrž na Mi Band 2 fenomenálna, stratiť nabíjací adaptér nie je žiadna sranda. Našťastie nestojí ani euro a radšej si jeden alebo dva kusy pre istotu dokúp. Nikdy totiž nevieš, kedy sa ti môže jeden stratiť.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom