leeco le max 2

Spoznajte vlajkovú loď LeEco Le Max 2 na exkluzívnych záberoch našej videorecenzie

banner-le-max-2
Sme presvedčení, že máte radi naše videá a chceme sa odvďačiť za prejavenú podporu exkluzívnymi videorecenziami, ktoré na Slovensku nemajú obdoby. Tentoraz sme si zobrali na mušku vlajkovú loď ambiciózneho čínskeho výrobcu LeEco, LeEco Le Max 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Táto recenzie je teda opäť jedinečná a snažili sme sa vám priniesť parádne zábery na tohto obra, ktorý vyniká hlavne svojim 5,7-palcovým 2K displejom, procesorom Snapdragon 820, 6 GB RAM pamäťou alebo plnou podporou LTE na Slovensku. Samozrejme, videorecenzia stále nie je našim primárnym cieľom a všetky podrobné vlastnosti smartfónu sa dozviete v klasickej písanej recenzii, ktorá bude publikovaná už onedlho. Vychutnajte si teda nové video a nezabudnite pozvať aj priateľov alebo známych, ktorí by nás mohli podporiť v tomto našom novom odvetví, do ktorého sme sa pustili.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Odoberať náš YouTube kanál

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]