banner-honor-8
Vernee si je vedomé svojho sľubného potenciálu na trhu a výborný štart tejto spoločnosti odzrkadlovali masívne predaje v mnohých e-shopoch. Ako ďalší produkt predstavil výrobca model Mars. Základom tohto smartfónu je jednoznačne jeho prekrásny dizajn bez kompromisov, ktorý musí očariť aj tých najväčších kritikov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Hardvérovou výbavou zapadá novinka do strednej triedy, pričom na svojich konkurentov útočí vo veľkom štýle. No poďme pekne poporadí. Ako sme už spomínali, Vernee Mars sa začína objavovať v prvých predpredajoch. Do svojej ponuky ho zaradil aj e-shop TomTop.com, v ktorom bola cena stanovená na 207 €. K dispozícii však máme vynikajúci kupón VerneeMars30, ktorý aplikuje zľavu až 27 €. Cena po zľave bude teda predstavovať len fantastických 180 €.

vernee-mars-oficialne3

Kúpiť Vernee Mars za 180 €

Ak by sme mali vybrať jednu vlatnosť, ktorá nás na novinke z dielne Vernee zaujala, bol by to určite dizajn. Výrobca sa pri tomto zariadení „vyšantil“ do sýtosti a medze svojej fantázii určite nekládol. Výsledkom je jednotný, prémiový a reprezentatívny vzhľad. Dostupné sú dve farebné prevedenia. Na prednej strane je umiestnený 5,5-palcový FullHD displej, no vďaka výbornému pomeru k prednej strane ostali rozmery zariadenia v prijateľných hodnotách. Dokonca aj rámiky okolo displeja sú veľmi tenké, presnejšie dosahujú len 1 mm. 360-stupňový skener odtlačkov prstov je umiestnený do bočnej steny a výrobca udáva rýchlosť odomykania už za 0,1 sekundy.

vernee-mars-oficialne4

O výkon smartfónu sa stará procesor MediaTek Helio P10, ktorý je podporovaný 4 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom s podporou microSD kariet. Batéria pod hliníkovým telom má kapacitu 3000 mAh (podpora rýchleho nabíjania) a operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow. Vernee Mars nie je žiadny slaboch ani po fotografickej stránke. Hlavný snímač na zadnej strane má rozlíšenie 13 MPx. Pre selfie fotografie je pripravený 5 MPx snímač vpredu. Už tradičnou vlastnosťou je klasická DualSIM funkcionalita a samozrejme, kompletná škála všetkých LTE frekvencií. Odosielanie zákazníkom začne 20. októbra.

vernee-mars-oficialne5

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
82%
Chcem to
6%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
12%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]