banner-vernee-apollo-lite
Dnes by sa už len veľmi ťažko hľadal fanúšik mobilných technológií, ktorý nikdy nepočul o spoločnosti s názvom Vernee. Priam raketový štart tohto výrobcu bol podmienený zaujímavými prístrojmi, ktoré sa od samého začiatku predaja tešili veľkej obľube. Inak tomu nebolo ani po predstavení azda najkrajšieho počinu od tejto čínskej spoločnosti, smartfónu Vernee Mars.

Tento zaujímavý phablet mal zarobené na úspech takmer ihneď po úniku jeho prvých fotografií. Kvalitná hliníková konštrukcia v kombinácii s elegantne vyvedenými predelmi antén zabezpečila svieži a vskutku podarený vzhľad. Oku však neulahodí len strana zadná, no naopak aj tá predná, ktorú prekrýva odolné sklo Gorilla Glass 3 s efektným 2.5D zaoblením hrán. Vďaka jemne zaobleným okrajom padne Vernee Mars do ruky ako uliaty a tenké bočné rámiky sa postarajú o pohodlné používanie aj napriek rozmernejšiemu displeju. Ten ponúka 5,5-palcovú uhlopriečku a jemné FullHD rozlíšenie. Priestor nad zobrazovačom poňal hovorový reproduktor a 5 MPx selfie kameru, zatiaľ čo priestor pod displejom zostal nevyužitý.

vernee-mars-oficialne1
zdroj fotografie: Vernee

Kúpiť Vernee Mars za výborných 163 € z čínskeho skladu

Spodná hrana prístroja ponúka reverzibilný USB Type-C konektor, hlasný reproduktor a primárny mikrofón. Na tú vrchnú sa zas dostal 3,5 mm audio jack, pričom hrana ľavá integruje hybridný DualSIM slot. Najviac toho nesie pravá hrana, na ktorej sa nachádza klasická dvojica hardvérových tlačidiel, ako aj netradične umiestnený skener odtlačkov prstov. Zo zadnej strany ponúka Vernee Mars pohľad na optiku 13 MPx hlavného fotoaparátu umiestneného v ľavom rohu. Snímaču IMX258 vypomáha PDAF zaostrovanie, clona f/2.0 a dvojtónový LED blesk. V útrobách hliníkovej konštrukcie sa ukrýva až 8-jadrový procesor MediaTek Helio P10, ktorý beží na takte 2,0 GHz. Nesmierne dôležitá je aj štedrá 4 GB pamäť RAM. Tá sa v spojitosti s čistým systémom Android vo verzii 7.0 Nougat, obohateným o užitočné funkcie, postará o bleskurýchle reakcie a bezproblémový multitasking.

vernee-mars
zdroj fotografie: Vernee

Kúpiť Vernee Mars z európskeho skladu za 194 €

Interné úložisko dokáže poňať 32 GB dát, avšak už spomínaný hybridný DualSIM slot bez váhania prijme microSD kartu, s ktorou si môžeš pamäť ešte rozšíriť. Vstavaná 3000 mAh batéria sa vzhľadom na parametre postará o nadpriemernú výdrž, pričom vhod padne aj rýchle nabíjanie, ktoré dokáže dobiť až polovicu jej kapacity za 30 minút. Aby toho nebolo málo, skvelá výbava je vyšperkovaná plnou podporou európskych LTE sietí. Tohto krásavca si môžeš nasledujúce dva dni zadovážiť za skvelú sumu 163 €, avšak pre istotu buď pripravený aj na dodatočnú platbu DPH, ktorá sa môže vyšplhať na 33 €. Ak si nedočkavý a zároveň sa chceš platbe DPH vyhnúť, určite pouvažuj aj nad európskym skladom, v ktorom je však cena o málinko vyššia. Obrovskou výhodou je však expresné dodanie úplne zadarmo.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP