banner-vernee-apollo-lite
Od oznámenia prvého vlajkového smartfónu spoločnosti Vernee ubehla už poriadne dlhá doba. Zariadenie s názvom Vernee Apollo malo na trh zavítať ešte začiatkom leta, no ambiciózny výrobca sa nakoniec rozhodol inak. Svoj najvýkonnejší počin totižto ešte o niečo vylepšil, aby tým dokázal zaujať väčší počet potenciálnych zákazníkov. Hneď na začiatok musíme uznať, že mu tento riskantný krok vyšiel na jednotku.

Vernee Apollo ponúkne precízne spracovanú hliníkovú konštrukciu, ktorá neurazí ani po dizajnovej stránke. Tá ponúka jednoduché línie, ktoré sú umocnené miernym zaoblením zadnej strany kvôli lepšej ergonómii. Kvalitný hliník prechádza po bokoch k tvrdenému sklu, ktoré má za úlohu chrániť displej zariadenia pred prípadným poškodením. Toto tvrdené sklo má po svojom obvode efektné 2.5D zaoblenie, vďaka čomu vyzerá smartfón lákavo aj zo svojej prednej strany. Na nej je umiestnený 5,5-palcový displej s extrémne jemným 2K rozlíšením (2560 x 1440 px).

vernee-apollo-predpredaj-1

Kúpiť Vernee Apollo s podporou VR za 269 €
Helio X25 a 4 GB RAM

Priestor nad displejom vypĺňa hovorový reproduktor, proximity senzor, LED-ka upozornení a 8 MPx selfie snímač s 84° uhlom záberu. Naopak pod displejom sa nenachádza nič a trojica softvérových tlačidiel si tak ukrajuje malý kúsok zo spodnej strany tohto vynikajúceho zobrazovača. Štyri hrany prístroja ponúkajú hardvérové uzamykacie tlačidlo, dvojtlačidlo na reguláciu hlasitosti, konektor USB Type-C, primárny mikrofón, hlasitý reproduktor a hybridný DualSIM slot, ktorý podporuje microSD karty do veľkosti 128 GB. Nezabudlo sa ani na 3,5 mm audio jack, či plnú podporu LTE sietí.

vernee-apollo-predpredaj

Strana zadná nesie skener odtlačkov prstov, logo výrobcu a 21 MPx hlavný fotoaparát Sony IMX230, ktorý spolupracuje s dvojtónovým LED bleskom. V útrobách Apolla sa ukrýva 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25, ktorý disponuje taktom na úrovni 2,5 GHz. Pri hraní hier, ako aj pri vykonávaní náročnejších operácií tento procesor spolupracuje s grafickým akcelerátorom Mali-T880. Vhod padnú aj 4 GB pamäte RAM, ktoré sa postarajú o svižný a ničím nerušený multitasking. Interné úložisko dokáže prijať 64 GB dát, pričom je rozšíriteľné už spomínanými microSD kartami.

vernee-apollo-predpredaj-2

Toto všetko bude držať pri živote batéria s kapacitou 3180 mAh, ktorá navyše podporuje rýchle nabíjanie. Aby toho nebolo málo, v predajnom balení smartfónu Vernee Apollo sa nachádza aj náhlavná súprava na virtuálnu realitu. Tá zaručí vynikajúci zážitok vďaka ukážkovému displeju s jemným rozlíšením a svet virtuálnej reality si vás tak určite nadobro podmaní. Medzi ďalšie nesporné výhody patrí schopnosť nahrávania 4K videa, ale aj čistá verzia Androidu 6.0 Marshmallow, ktorý sa však čo nevidieť dočká aktualizácie na novšiu verziu. Vernee Apollo je k dispozícii v bleskovom výpredaji za fantastických 226 €, pričom v súčasnosti ide o smartfón s jedným z najlepších pomerov ceny a výkonu na trhu.

vernee-apollo-predpredaj-3

Rozhodne vám odporúčame navštíviť aj oficiálne stránky výrobcu, kde môžete po zaslaní e-mailu získať zľavu na kúpu tejto nadupanej novinky v hodnote 47 €. Okrem toho môžete získať aj exkluzívny drevený stojan s logom výrobcu, ktorý podrží vaše zariadenie v prípade, že ho akurát nebudete používať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP