banner-vernee-apollo-lite
Po úspešnom smartfóne vyššej strednej triedy, Vernee Apollo Lite, sme sa konečne dočkali aj vlajkovej lode Vernee Apollo. Koncom novembra sa dostala do predpredaja za zníženú cenu a VR okuliarmi v balení.

Vernee si dalo na svojej vlajkovej lodi naozaj veľmi záležať, čo je aj dôvodom, prečo bola predstavená neskôr. Novinka ihneď zaujme svojím dizajnom, ktorý je tvorený prevažne kovovým telom s unikátnou textúrou a prémiovým 2.5D zahnutím na prednej strane. Na ňu bol osadený 5.5-palcový panel technológie LTPS s jemným 2K rozlíšením. I keď je toto rozlíšenie používané iba v niektorých oveľa drahších smartfónoch renomovaných výrobcov, svoje miesto si našlo aj vo Vernee Apollo. Dôvodom je čoraz rozšírenejšia virtuálna realita a využitie si nájde vďaka VR headsetu, ktorý je súčasťou balenia smartfónu.

Vernee Apollo Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

vernee-apollo-vr

Kúpiť Vernee Apollo za famóznych 226 €
Helio X25 a 64 GB ROM

I keď sa výkonovo Apollo nebude radiť medzi špičku, obmedzovať vás pri práci alebo hraní hier určite nebude. Reč je o 10-jadrovom procesore MediaTek Helio X25, 4 GB operačnej pamäti a 64 GB úložisku. Obavy netreba mať ani o kvalitu fotografií, nakoľko bol vo smartfóne použitý overený snímač Sony IMX230 s 21 MPx rozlíšením a rýchlym PDAF zaostrovaním. 8 MPx predný fotoaparát s 84-stupňovým širokým uhlom je zas ideálny pre selfie fotky.

vernee-apollo-2

Celú túto výbavu napája batéria s kapacitou 3180 mAh, ktorá sa vďaka technológii rýchleho nabíjania dobije na 50% už za 30 minút. Nabíjanie je zabezpečené až piatimi ochranami pred problémami, ako je napríklad prehrievanie počas nabíjania.

vernee-apollo-dizajn

Apollo za konkurenciou nezaostáva ani po stránke konektivity a je preto vybavené USB konektorom typu C, 3.5 mm jackom, LTE pripojením Cat.6, VoLTE a dvojpásmovým Wi-Fi. Zabudnúť nesmieme ani na skener odtlačkov prstov, ktorý si miesto našiel pod fotoaparátom. Oficiálna predajná cena bola nastavená na 280 €, no v predpredaji ho je možné do 7. decembra získať lacnejšie. Oficiálne predpredajová cena bola stanovená na neskutočných 226 €, čo je za smartfón takejto výbavy naozaj výborná suma. Odosielanie objednávok začne niekedy v druhej polovici decembra.

vernee-apollo-farbyvernee-apollo-3

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP