Spoločnosť Vernee síce nepatrí k svetoznámym výrobcom, no rozhodne vie, čo zákazníci potrebujú. Ponuka tohto mladého výrobcu obsahuje samé skvelé kúsky, ktoré svojim výkonom za nízku cenu robia konkurencii veľké starosti. Medzi tieto výnimočné smartfóny patrí aj model Vernee Apollo Lite.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Boj o zákazníkov vyhráva v dnešnej dobe výrobca, ktorý dokáže ponúknuť to najlepšie, za čo najnižšiu cenu. K takýmto spoločnostiam rozhodne patrí aj čínske Vernee. To síce nie je v segmente smartfónov príliš dlho, no za krátky čas dokázal tento výrobca preukázať svoje schopnosti vyrobiť zariadenie so skvelou výbavou, avšak za oveľa nižšie ceny v porovnaní s konkurenciou. Za ešte nižšiu cenu si môžeš teraz zaobstarať model Apollo Lite, ktorý ťa už na prvý pohľad dostane svojou výbavou.

Vernee Apollo Litezdroj fotografie: 01net.com

Kúpiť Vernee Apollo Lite za najnižších 146 €

Budúceho majiteľa rozhodne očarí 5,5″ displej s FullHD rozlíšením. Pre pohodlnejšie používanie je displej po okrajoch navyše zakrivený v 2.5D tvare a pred prípadným poškriabaním ho chráni odolné sklo Gorilla Glass 3. generácie. Na prednej strane je v hornej časti umiestnený aj objektív predného fotoaparátu Samsung SK5E2, ktorý poskytuje rozlíšenie 5 MPx pre kvalitné selfie fotky. Hlavný fotoaparát nesie zadná strana smartfónu, pričom znova pochádza z dielne Samsungu a ponúka rozlíšenie 16 MPx, clonu f/2.0 či PDAF zaostrovanie.

Vernee Apollo Litezdroj fotografie: Vernee

Svoj šarm nestráca Vernee Apollo Lite ani po stránke výkonu. Ten mu dodáva procesor Helio X20 od spoločnosti MediaTek, ktorý ho obdaril až 10 jadrami. Grafické úkony má na starosti akcelerátor Mali-T880. S procesorom kooperuje operačná pamäť RAM, ktorá vďaka svojej 4 GB kapacite nebude mať absolútne žiaden problém ani s náročným multitaskingom. Čerešničkou na torte je vnútorné úložisko s kapacitou 32 GB. V prípade potreby sa však dá rozšíriť prostredníctvom microSD karty o dodatočných 128 GB.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Vernee Apollo Lite: Nováčik s vynikajúcou perspektívou

Vernee Apollo Litezdroj fotografie: 01net.com

Aj keď nesie Vernee Apollo Lite nízku cenovku, tak to ešte neznamená, že musí byť niesť horšiu výbavu ako jeho rivali. Výrobca totiž nezabudol ani na skvelú konektivitu, ktorá vyniká najmä plnou podporou všetkých LTE frekvencií. K tejto skvelej vlastnosti sa pridáva aj plnohodnotná DualSIM funkcionalita. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow. Celú hardvérovú výbavu napája batéria s kapacitou 3180 mAh.


zdroj fotografie: 01net.com

Tú je možné nabiť už za pár desiatok minút vďaka prítomnosti technológií rýchleho nabíjania. Čo je však na Vernee Apollo Lite najlepšie? Okrem fantastickej výbavy je to určite cenovka, ktorá si získa srdcia mnohých budúcich majiteľov. Model Apollo Lite je dostupný v e-shope GearBest za bezkonkurenčnú cenu len 146 €. Počítať však treba aj s možnosťou dodatočných poplatkov na colnici vo výške 20 % z ceny zariadenia. Celkovo sa tak môže cena navýšiť o ďalších 29 €.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.