Nováčik na smartfónovom trhu, výrobca Vernee, sa pomaly, ale isto prebíja na špičku radu množstva čínskych výrobcov, ktorých je v súčasnosti ako húb po daždi. Vernee na trh prišiel s vysokými ambíciami a ihneď od začiatku sa snaží upútať pozornosť svojimi nadupanými 10-jadrovými smartfónmi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvou vydarenou vlajkovou loďou mladého čínskeho výrobcu je model Vernee Apollo Lite, ktorý ostatným menším výrobcom ukazuje, ako sa robí poriadny smartfón! Apollo Lite nadobudol svetový záujem, za čo vďačí výbornému pomeru ceny a výkonu. Práve cena postupom času klesá a v aktuálnom bleskovom výpredaji môžete Vernee Apollo Lite kúpiť za priam brutálnu cenu. Len 179 € vám bude stačiť na nadupaný smartfón vyššej strednej triedy! Ak hľadáte smartfón v tejto cenovej kategórii, aktuálne tak môžete spraviť jednu z najlepších kúp. Smartfón bude za spomínanú cenu možné zakúpiť už 7. septembra o 12:00 nášho času v e-shope TompTop.com. K dispozícii bude len 100 zľavnených kusov, preto buďte pripravení. Že ste o Vernee Apollo Lite ešte nepočuli? Prečítať si môžete našu detailnú recenziu, kde sa o vlajkovej lodi výrobcu Vernee dozviete úplne všetko.

Recenzia | Vernee Apollo Lite: Nováčik s vynikajúcou perspektívou

Náročné hry zvláda s neuveriteľnou ľahkosťou

vernee-apollo-lite-antutu-test

Poháňaný 10-jadrovým MediaTek Helio X20 čipsetom so 64-bitovou architektúrou a výkonným grafickým akcelerátorom Mali-T880 MP4, Vernee Apollo Lite rozbehne akúkoľvek náročnú hru na plných detailoch a bez zásekov. Pre milovníkov populárnej benchmark aplikácie AnTuTu máme aj výsledok, ktorý činí viac ako 94 000 bodov.

Kúpiť Vernee Apollo Lite za perfektných 179 €
Strieborné prevednie

Perfektne plynulý multitasking a systém

vernee-apollo-lite-helio-x20-cpu

Jednou z predností Vernee Apollo Lite je naozaj špičkovo optimalizovaný operačný systém. Výborná optimalizácia sa podpísala aj pod plynulým prepínaním aplikácií, ktoré Apollo Lite zvláda bravúrne. Všetko by, samozrejme, nebolo možné bez veľkej 4 GB operačnej pamäti RAM a už spomínanému Helio X20 procesoru.

Kúpiť Vernee Apollo Lite za perfektných 179 €
Čierne prevednie

Displej s nádhernými farbami a perfektnou citlivosťou na dotyk

vernee-apollo-lite-recenzia-nahlad

Vernee Apollo Lite sa na prednej strane pýši rozmerným 5,5″ displejom, ktorý prichádza s IGZO panelom vyrobeným spoločnosťou Sharp. IGZO technológia prichádza s až dvojnásobne vyššou snímkovou frekvenciou, ako klasické IPS obrazovky. Displej nesie jemné FullHD rozlíšenie, vďaka čomu bude prehliadanie webových stránok alebo i čítanie elektronických kníh naozaj pohodlné.

Rýchle nabíjanie a skvelá výdrž

vernee-apollo-lite-recenzia (13)

Celý hardvérový ekosystém smartfónu Vernee Apollo Lite je napájaný batériou s kapacitou až 3180 mAh, ktorá v realite poskytne dostatok energie na jeden náročný deň. Batéria okrem toho podporuje tretiu generáciu rýchlo-nabíjacej technológie Pump Express. S výkonným 18W adaptérom vám bude stačiť len 10 minút nabíjania na 1 celú hodinu hovorov. Za 30 minút sa batéria dobije na 50 % svojej kapacity. Podpora technológie rýchleho nabíjania je možná aj vďaka reverzbilinému USB Type-C konektoru, ktorý navyše poskytuje prehrávanie zvuku s bezstratovou kvalitou.

Snímač odtlačkov prstov s len 0,1 sekundovým rozpoznávaním

vernee-apollo-lite-predpredaj-3

Súčasťou dnešných vlajkových lodí sa stal snímač odtlačkov prstov, ktorým disponuje aj Vernee Apollo Lite. Ten na zadnej strane obsahuje snímač Egis s nezávislým procesorom, ktorý sa stará o spracovávanie nasnímaných odtlačkov. Detailné vysvetlenie fungovania snímača odtlačkov prstov vo Vernee Apollo Lite by bolo na nemalú debatu, no v skutočnosti dokáže snímač odomknúť zariadenie len za 0,1 sekundy.

Kvalitné fotografie so 16 MPx fotoaparátom

vernee-apollo-lite-predpredaj-4

Fotografická výbava nového Vernee Apollo Lite číta 16 MPx ISOCELL snímač Samsung S5K3P3, ktorý ďalej disponuje PDAF zaostrovaním a dvojtónovou prisvetľovacou LED diódou. Clona tohto fotoaparátu nadobúda hodnoty f/2.0. Fotografická výbava s takýmito parametrami dokáže vytvárať naozaj kvalitné fotografie, ktorým nechýba sýtosť farieb, dostatočný jas či detaily.

Toto je len zlomok z toho, čo špičkový Vernee Apollo Lite ponúka. Medzi jeho prednosti patrí aj DualSIM funkcionalita s kompletnou podporou LTE sietí na území Slovenska.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
27%
Chcem to
31%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
19%
Neznášam to
8%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]