banner-vernee-apollo-liteMohol si si všimnúť, že vlajkové lode čínskych výrobcov sa nedostávajú do európskych skladov tak často ako tomu je pri smartfónoch strednej či nižšej triedy. Dnešok je však, našťastie, výnimkou, nakoľko sa v európskom sklade Gearbestu objavilo Vernee Apollo. Aby toho nebolo málo, svojich záujemcov poteší vskutku nízkou predajnou cenou.

Prv než sa k tejto cene dostaneme si však poďme zrekapitulovať všetko, čo tento nekompromisný prístroj ponúka. V prvom rade je to vysoko kvalitné konštrukčné spracovanie docielené pevnou hliníkovou konštrukciou, ktorá je vyrábaná z jedného kusu materiálu pomocou obrábacích CNC strojov. Stranu prednú prekrýva odolné sklo s 2.5D zaoblením hrán a minimálnymi rámikmi vôkol. Ten ponúka na 5,5-palcovej uhlopriečke rozlíšenie až 2560 x 1440 pixelov, čo z neho robí ideálne zariadenie na hranie náročných 3D hier, sledovanie filmov či využívanie náhlavnej súpravy na virtuálnu realitu. Tá je navyše obsiahnutá v základnom predajnom balení. Predná strana okrem iného ponúka aj 8 MPx selfie fotoaparát.

vernee-apollozdroj fotografie: Vernee

Kúpiť Vernee Apollo z európskeho skladu za 272 €
2K displej a podpora VR

Po obvode sa nachádza tradičná ponuka hardvérových tlačidiel, ale aj konektor USB Type-C, 3,5 mm audio jack a dva sloty na SIM karty, z ktorých je jeden hybridný. Na zadnej strane vyniká optika 21 MPx fotoaparátu s rýchlym PDAF zaostrovaním, clonou f/2.2 a možnosťou natáčania 4K videa. Okrúhlej obrube snímača robí spoločnosť skener odtlačkov prstov a dvojtónový LED blesk, pričom na samom spodku zadnej strany sa nachádza aj logo výrobcu. Apollo má k dispozícii 3180 mAh akumulátor, ktorý podporuje rýchle nabíjanie. Táto batéria drží pri živote najdôležitejší „orgán“ celého prístroja, ktorým je 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25. Tomu dopomáhajú 4 GB pamäte RAM, ako aj grafický akcelerátor Mali T880.

vernee-apollo-ofiko-foto1zdroj fotografie: Vernee

Interné úložisko ponúka kapacitu 64 GB, avšak sa dá rozšíriť o ďalších 128 GB skrz pamäťovú kartu. O svižné reakcie a celkový chod zariadenia sa stará Android 6.0 Marshmallow v takmer čistom prevedení. Medzi nepochybne pozitívne atribúty tohto phabletu patrí aj podpora všetkých „slovenských“ LTE frekvencií. Ak ťa tieto špecifikácie dokázali zaujať, no obávaš sa vysokej cenovky, tak ťa rozhodne potešíme. Vlajková loď spoločnosti Vernee totižto vyjde na fantastických 272 €, k čomu stačí prirátať zanedbateľné 3 € za poštovné. Žiadnych ďalších poplatkov sa vďaka odosielaniu z európskeho skladu obávať nemusíš, navyše ťa tvoj nový smartfón môže prekvapiť aj rýchlym doručením behom týždňa.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP