Čínske e-shopy vo svojich skladoch skrývajú mnoho zaujímavých zariadení. V dnešnej ponuke si pre nás pripravili 3 zaujímavé gadgety, ktoré si ťa hneď získajú svojou cenou.

Čoraz viac zákazníkov sa pri kúpe smartfónu či nového gadgetu obracia na internetové obchody v ďalekej Číne. Dôvodom je kvalitné spracovanie produktov a najmä ich nízka cena, ktorá dokáže vždy príjemne potešiť. Neraz sa však mnohé zariadenia dostanú aj do rôznych akcií, kde sú poskytované cenové zľavy, vďaka ktorým môžu nakupujúci ušetriť. Dnešný výber prináša štvoricu gadgetov, ktoré môžeš využiť nielen v kancelárii, ale aj na cestách či pre ukladanie svojich súborov.

MicroSD pamäťová karta SanDisk 32/64 GB

Cena: 8 € (32 GB), 15 € (64 GB)

zdroj fotografie: Cafago

Kúpiť microSD kartu SanDisk 32 GB za 8 €
Kupón: C2894S

Kúpiť microSD kartu SanDisk 64 GB za 15 €
Kupón: C2894J

Mnohých používateľov trápi problém s nedostatkom vnútornej pamäte v smartfóne, akčnej kamere či inom zariadení, v ktorom potrebujú uložiť desiatky gigabajtov dát. S pamäťovými kartami od známej spoločnosti SanDisk si každá pesnička, fotografia či video nájde svoje miesto. Stačí si len vybrať niektorú z dvojice týchto microSD pamäťových kariet, pričom sú dostupné 2 veľkostné verzie. Záleží tak len na preferenciách zákazníka a na tom, koľko miesta pre svoje dáta bude potrebovať. Pri kopírovaní rozhodne ocení aj rýchlosť zápisu až 80 MB/s. Navyše sú obidve pamäťové karty v slušnej zľave, no vďaka našim kupónom C2894S (32 GB) a C2894J (64 GB) klesne ich cena len na 8 € pri 32 GB verzii a 15 € pri karte s dvojnásobnou kapacitou.

Ultra-lacná akčná kamera s FullHD videom a Wi-Fi

Cena: 16 €

zdroj fotografie: Cafago

 

Kúpiť akčnú kameru s FullHD rozlíšením za 16 €

Pre cestovateľov, ktorí radi zachytávajú svoje zážitky na videozázname či fotografiách máme k dispozícii aj skvelú akčnú kameru, ktorá dokáže pracovať nielen na súši, ale aj pod vodou. Krásne zábery dokáže snímať vďaka 12 MPx CMOS snímaču s maximálnym rozlíšením 1920 x 1080 pixelov pri 30 fps a širokým záberom až 140°. Všetky snímky je možné prezerať na 2″ LCD displeji alebo sa pomocou Wi-Fi spojiť so svojim smartfónom, ktorý beží na operačnom systéme Android či iOS. Okrem klasických záberov dokáže táto akčná kamera v štyroch farebných verziách vytvoriť aj časovú slučku či skomprimovať video do formátu H.264. Pre ukladanie videí a fotiek je dostupný slot pre microSD kartu s kapacitou viac ako 32 GB. Žiaľ, tá nie je v balení zahrnutá, no môžeš využiť našu akciu a zaobstarať si jednu z vyššie spomenutých kúskov.

Bezdrôtová myš Xiaomi

Cena: 10 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť bezdrôtovú myš Xiaomi za 10 €
Kupón: PAS05A

Pri prácach v kancelárii alebo aj surfovaní po webe je vždy mať dobré v ruke kvalitnú myš. Tá od Xiaomi poskytne moderný a ergonomický dizajn spojený s kvalitnou konštrukciou z hliníka a mäkkého plastu. Tento čínsky gigant si dal na jej návrhu skutočne záležať a vložil do nej bezdrôtovú technológiu Bluetooth 4.0, prostredníctvom ktorej sa môže spárovať s operačným systémom Windows 7/8/10 v počítači. Jej napájanie zabezpečujú 2 AAA batérie, ktoré výrobca prikladá aj do balenia. Pri práci so Xiaomi myšou bude pohyb kurzoru vďaka citlivosti 1200 dpi naozaj presný a vo svojej ruke ju vďaka nízkej hmotnosti len 77,5 g takmer ani nepocítiš. S 28 % zľavou a našim kupónom PAS05A ju teraz môžeš mať aj ty za skvelých 10 €.

Kupóny v košíku aplikuješ nasledovne:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú