Je úplne bežné, že čínski výrobcovia priebežne spolupracujú s e-shopmi, aby zákazníkom priniesli čo najlepšie produkty za čo najlákavejšie ceny. Najnovšie svoje sily spojili e-shop Geekbuying a výrobca Ulefone. 

Ulefone má momentálne medzi svojím sortimentom naozaj zaujímavé kúsky, ktoré si získajú pozornosť širokého spektra používateľov. Zoberme si napríklad taký odolný Armor 2, Power 2 s dlhou výdržou alebo lacný S8 Pro s duálnym fotoaparátom.

Ulefone Armor 2

Aktuálna cena: 222 €

ulefone armor 2
Zobraziť celú galériu (2)
Facebook / Ulefone

Začneme s odolným monštrom, ktorého zdobí certifikácia IP68 (prachotesnosť a odolnosť voči trvalému ponoreniu). Konštrukcia toho znesie nesmierne veľa nemali by mu uškodiť ani škaredé pády či iné tvrdé zaobchádzanie. Armor 2 však zaujme nielen tým, čo má navonok, ale aj zvnútra. Výkon mu dodáva osemjadrový procesor MediaTek Helio P25 s taktom 2.6 GHz, 6 GB pamäť RAM a 64 GB interné úložisko.

ulefone armor 2
Zobraziť celú galériu (2)
Facebook / Ulefone

Kúpiť Ulefone Armor 2 za 222 €
IP68 / 6 GB RAM

Na prednej strane sa usadil kompaktný 5-palcový HD displej s 13 MPx selfie fotoaparátom a na zadnej strane sa predvádza hlavný 16 MPx snímač. Nechýba ani šesť fyzických tlačidiel, 4700 mAh batéria, nabíjanie pri výstupe 9V/2A a plná podpora slovenských LTE frekvencií. Tohto obojživelníka môžeš získať už za 222 € a pre istotou si bokom ďalšie peniažky pre prípadnú platbu DPH.

Ulefone Power 2

Aktuálna cena: 142 €

Cena po 15. septembri: 150 €

Ako už názov naznačuje, hlavným lákadlom tohto zariadenia je jeho výdatná 6050 mAh batéria. Ani v tomto prípade výrobca špecifikácie vôbec neodflákol. Budúci majiteľ smartfónu sa bude pozerať na 5.5-palcový FullHD displej a dostatočný výkon mu bude dodávať osemjadrový procesor MediaTek MT6750T, 4 GB pamäť RAM a 64 GB úložisko. Fotografie vytvára dvojica zložená z hlavného 16 MPx a predného 13 MPx fotoaparátu.

Kúpiť Ulefone Power 2 za 142 €
6050 mAh / bonusové darčeky

Za zmienku určite stojí aj snímač odtlačkov prstov, rýchle nabíjanie pri výstupe 9V/2A a cena na úrovni iba 142 €. Treba síce rátať s platbou DPH vo výške približne 32 €, no tú vykompenzuje darčekový balíček v rovnakej hodnote, ktorý k smartfónu dostaneš úplne zadarmo.

Ulefone S8 Pro

Aktuálna cena: 70 €

Cena po 15. septembri: 84 €

Pokiaľ nechceš nosiť vo vrecku tehly a uspokojíš sa so slabším smartfónom za ešte priaznivejšiu cenu, dobrou voľbou je model S8 Pro. Ten sa vyznačuje hlavne svojím duálnym fotoaparátom, ktorý je zložený z jedného 13 MPx a jedného 5 MPx snímača.

Kúpiť Ulefone S8 Pro za 70 €
Duálny fotoaparát / bonusové darčeky

Low-end výbavu vytvára 5.3-palcový displej s HD rozlíšením štvorjadrový procesor MediaTek MT6737, 2 GB RAMka, 16 GB interná pamäť, snímač odtlačkov prstov a 3000 mAh batéria. Za tento kúsok zaplatíš iba 70 €, pričom DPH vychádza iba na zhruba 20 €. To ale opäť kompenzujú darčeky k objednávke.

Neprehliadni

To ale stále nie je všetko, pretože výrobca má v ponuke aj ďalšie modely za super ceny. Svoju vlajkovú loď T1 so 6 GB RAM a duálnym fotoaparátom predáva za 199 € a starší odolný smartfón Ulefone Armor s certifikáciou IP68 za 135 €.

Kúpiť Ulefone T1 za 199 €
6 GB RAM aj duálny fotoaparát

ulefone armor
Zobraziť celú galériu (2)
Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Ulefone Armor za 135 €
Certifikácia IP68

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom