Nemusíš byť veľkým fanúšikom spoločnosti Xiaomi, aby si poznal, že takto nízke ceny ich produktov lámu všetky doterajšie rekordy. Pokračuj v čítaní a presvedč sa sám.

Bezdrôtová myš

Exkluzívna limitovaná cena: 11 € (285 kč)

Kúpiť Xiaomi bezdrôtovú myš za 11 € (285 kč)
Zľavový kupón fontech8

Svojím minimalistickým dizajnom s hliníkovým povrchom a kompaktnými rozmermi je bezdrôtová myš od kráľa gadgetov výborným spoločníkom do kancelárie i na cesty. Podporuje 2 módy prenosu signálu, a to pomocou 2,4 GHz prijímača do USB portu alebo Bluetooth rozhrania. V praxi je tak možné sa pripojiť k dvom zariadeniam a pohodlne medzi nimi prepínať bez nutnosti presúvania USB prijímača.

Energiu myši dodáva dvojica AAA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia. Svojou cenou je dokonca lacnejšia než tradičné Bluetooth myši predávané nás na Slovensku. Kvalitná Xiaomi bezdrôtová myš môže byť tvoja za 11 € (285 kč) vďaka exkluzívnemu kupónu fontech8. Kupón platí iba pre prvých 40 objednávok. Okrem samotnej myši Xiaomi predáva aj krásne podložky pod myš, ktoré výborne zapadajú do každého prostredia. K dispozícii je kovová verzia alebo elegantná drevená.

Xiaomi Piston Hybrid slúchadlá

Exkluzívna limitovaná cena: 12,7 € (329 kč)

Kúpiť Xiaomi Piston Hybrid slúchadlá za 12,7 € (329 kč)
Zľavový kupón fontech11

Piston Hybrid slúchadlá s dvomi druhmi generátorov zvuku sú medzi fanúšikmi Xiaomi vyváženou voľbou kvality a ceny. Vonkajšia kovová časť pôsobí elegantným dizajnom, zatiaľ čo vnútorná časť z plastu chráni pokožku ucha pred nárazovým chladom pri vkladaní do ucha. Súčasťou balenia sú 3 veľkosti silikónovej čiapočky slúchadiel. Na kábli sa nachádzajú 3 tlačidlá pre regulovanie hlasitosti a posúvanie skladieb. Nechýba samozrejme ani mikrofón pre hovory.

Pre lepší prenos zvukových signálov je k dispozícii pozlátený 3,5 mm zvukový jack konektor. Vďaka zľavovému kupónu fontech11 si môžeš kúpiť jeden z 50 kusov obľúbených Xiaomi Piston Hybrid štupľových slúchadiel iba za 12,7 € (329 kč).

Sada na opravu elektroniky

Exkluzívna limitovaná cena: 17 € (439 kč)

Kúpiť Xiaomi Wiha sadu skrutkovačov za 17 € (439 kč)
Zľavový kupón fontech15

Široký sortiment čínskeho giganta neobchádza ani domácich kutilov a milovníkov elektroniky. V minulosti sme boli svedkami úspešných Wowstick akumulátorových skrutkovačov. Strategickým partnerom spoločnosti Xiaomi je v tomto prípade nemecká spoločnosť Wiha. Podľa slov hlavného predstaviteľa Xiaomi, Lei Jun, je sada skrutkovačov Wiha niečo ako Rolls-Royce v tomto odvetví. Celá krabička je vyrobená z hliníku a obsahuje 24 nástavcov.

Súčasťou balenia je aj hliníkový skrutkovač so špeciálnou protišmykovou povrchovou úpravou. Dalo by sa povedať, že takáto odolná sada by nielen, že mala byť povinnou výbavou do domácnosti, ale zároveň prežije aj niekoľko generácií vďaka nehrdzavejúcim materiálom. Celá táto prémiová sada môže byť tvoja len za 17 € (439 kč). Stačí počas objednávky aplikovať exkluzívny kupón fontech15, ktorý je dostupných pre prvých 15 zákazníkov.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Zobraziť celú galériu (7)
Gearbest / Screenshot

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom