Čínske smartfóny sa čoraz viac tešia obľube aj u Slovákov. Ponúknu predovšetkým skvelý výkon za rozumnú cenu. Dnes ti predstavíme tri smartfóny z EU skladov so skvelým pomerom cena / výkon, pri ktorých nemusíš riešiť dodatočné náklady na preclenie a DPH. 

Vernee Thor E

Cena v EU sklade: 99 €

Vernee Thor E patrí do skupiny vytrvalcov, a to vďaka až 5020 mAh batérii, ktorá sa zmestila do pomerne tenkého tela s hrúbkou 8,2 mm. Prednej strane dominuje 5-palcový HD displej, pod ktorým sa nachádzajú senzorové tlačidlá pre ovládanie systému. Nad displejom si miesto našla šošovka 5 MPx fotoaparátu, reproduktor a potrebné senzory.

vernee thor e
zdroj fotografie: Vernee

Kúpiť Vernee Thor E z EU skladu za 99 €
Zľavový kupón DSVNTHE

Zadná kovová strana sa stala domovom pre 13 MPx fotoaparát, vedľa ktorého v štýlovej lište nájdeme aj prisvetľovací LED blesk. Ani Vernee Thor E nechýba snímač odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený na zadnej strane. Výkon smartfónu zabezpečuje osemjadrový MediaTek MT6753, ktorému sekunduje 3 GB RAM pamäť. Vnútorná pamäť sa zastavila na 16 GB, ktoré sú rozšíriteľné o microSD karty až do kapacity 128 GB. Výhodou je tiež kompletná podpora LTE sietí v Európe. Ak máš o tento smartfón záujem, je dostupný z nemeckého skladu za 99 € vďaka zľavovému kupónu DSVNTHE. Expresná doprava kuriérom stojí prijateľných 9,71 €.


zdroj fotografie: Vernee

Ulefone Power 4G

Cena v EU sklade: 102 €

Hlavným ťahákom Ulefone Power je takisto výdrž – jeho batéria má totižto masívnu kapacitu 6050 mAh. Tá bude dávať potrebnú energiu pre osemjadrový procesor MediaTek MTK6753, ktorému dopomáha pamäť RAM o kapacite 3 GB. Kúpiť si ho môžeš z nemeckého skladu za veľmi príjemných 102 €. Jediný príplatok bude v podobe poštovného, ktoré ťa vyjde na 9,71 €.


zdroj fotografie: Ulefone

Kúpiť Ulefone Power z EU skladu za 102 €

Ulefone Power sa zahanbiť nedá ani po stránke dizajnu. Prednej strane dominuje 5,5″ FullHD displej s efektným 2,5D zahnutím po stranách. Pod ním sa nachádza senzorové tlačidlo pre návrat na domovskú obrazovku a po jeho stranách sa nachádzajú tlačidlá pre multitasking a návrat späť. Nad displejom sa nachádza šošovka 5 MPx fotoaparátu so snímačom OmniVision OV2680. Vedľa nej nájdeme reproduktor pre hlasové hovory, senzory pre priblíženie a automatickú reguláciu jasu, ako aj informačnú LED diódu.


zdroj fotografie: Ulefone

Zadnej strane dominuje 13 MPx fotoaparát so senzorom Sony IMX214, ktorému dopomáha dvojtónový LED blesk. Pod šošovkou fotoaparátu sa nachádza rýchla čítačka odtlačkov prstov. Na spodnej strane je umiestnený microUSB konektor, ktorý podporuje aj OTG pre pripojenie externého USB kľúča alebo iného príslušenstva. Smartfón je vybavený aj 3,5mm jackom pre slúchadlá a IR Blasterom pre ovládanie domácich spotrebičov. Nechýba ani DualSIM funkcionalita s plnou podporou LTE sietí.


zdroj fotografie: Ulefone

 

Elephone P8 mini

Cena v EU sklade: 126 €

Posledný vo výbere, Elephone P8 mini, má ako jediný duálny fotoaparát na zadnej strane, ktorý poslúži na efektnejšie snímky a ich nasledovné „dolaďovanie“. Hlavný snímač dostal rozlíšenie 13 MPx, sekundárny 2 MPx. Opäť tu máme smartfón s kovovou zadnou stranou a snímačom odtlačkov prstov. Prednej strane kraľuje 5-palcový FullHD displej chránený efektným 2,5D sklom. Prekvapí aj predný selfie fotoaparát, ktorý vytvára fotky v až 16 MPx rozlíšení.


zdroj fotografie: Elephone

Kúpiť Elephone P8 mini z EU skladu za 126 €

Elephone P8 mini je poháňaný osemjadrovým procesorom MediaTek MTK6750T s taktom 1,5 GHz spolu s pamäťou RAM o kapacite 4 GB. Vnútorná pamäť dosahuje slušných 64 GB a je rozšíriteľná o pamäťové karty microSD až do kapacity 128 GB. Medzi špecifikáciami nájdeme aj slabšiu 2860 mAh batériu, DualSIM s plnou LTE podporou a Android 7.0. Ak ťa tento smartfón zaujal a uvažuješ o jeho kúpe, tvoj môže byť za príjemných 126 €. Opäť treba počítať aj s poštovným vo výške 9,71 €.


zdroj fotografie: Elephone

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP