S veľkou pravdepodobnosťou sa aj po tvojej domácnosti povaľuje veľké množstvo gadgetov, ktoré nedokázali naplniť tvoje očakávania. Mnohé z nich si teda pravdepodobne použil len jediný raz a teraz úspešne zapadajú prachom. Teraz ti však predstavíme trojicu zľavnených gadgetov, ktoré podobný osud určite nepostihne.

Xiaomi powerbanka s kapacitou 10 000 mAh

Cena: 10 €

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi powerbanku 10 000 mAh za 10 €
Kupón  PA2412RSJ

Ak si po prečítaní ceny tohto produktu len neveriacky vyšpúlil oči na obrazovku, tak vedz, že nie si sám. Aj my sme z nej totižto zostali v nemom úžase. Za niečo málo cez 10 € si totižto môžeš zakúpiť powerbanku s kapacitou až 10 000 mAh. Aby toho nebolo málo, výrobcom tejto externej batérie nie je nik iný ako obľúbená spoločnosť Xiaomi. Tá je známa vysokou kvalitou svojich výrobkov po celom svete. Samotná powerbanka ponúka okrem vysokej kapacity lákavú hliníkovú konštrukciu, klasický USB konektor a microUSB konektor. Pre uplatnenie zľavy nezabudni využiť kupón PA2412RSJ. Balík ti pricestuje z európskeho skladu v priebehu niekoľkých dní a za poštovné zaplatíš 4 €.

Takto aplikuješ kupón

Držiak smartfónu s podporou bezdrôtového nabíjania

Cena: 11 €

zdroj fotografie: Zegapain

Kúpiť držiak na smartfón za 11 €
Kupón  PA1799SJ

Druhý gadget z dnešného zoznamu je taktiež určený na nabíjanie našich smartfónov. K tomuto zariadeniu však narozdiel od vyššie zmienenej powerbanky nepotrebuješ žiaden kábel. Energia je totižto do zariadenia prenášaná bezdrôtovo vďaka Qi štandardu. Táto zaujímavá technológia je implementovaná v držiaku, ktorý si môžeš jednoducho pripevniť na palubnú dosku automobilu. Bezdrôtové nabíjanie však, nanešťastie, momentálne podporuje len hŕstka zariadení. Ak ale vlastníš jedno z nich a rád by si si uľahčil jeho nabíjanie na cestách, tak je pre teba tento držiak priam stvorený. Jeho cena po zadaní kupónu PA1799SJ činí len 11 € a opäť si nezabudni prichystať aj 4 € za doručenie.

Navigácia a multimediálny prehrávač v jednom

Cena: 36 €

zdroj fotografie: Kmoon

Kúpiť navigáciu KKMOON za 36 €
Kupón K31523SSJ

V prípade, že na cestách tráviš viac času ako bežný smrteľník, sám musíš uznať, že niet nad klasickú navigáciu. Smartfóny vďaka GPS modulu a prepracovaným aplikáciám síce dokážu takýto prístroj nahradiť, no pri častom využívaní sa to môže rapídne podpísať na zdraví a výdrži ich batérie. Práve preto sme sa rozhodli venovať pozornosť navigácii s názvom KKMOON, ktorá ponúka 7-palcový displej s rozlíšením 800 x 480 pixelov. Okrem toho, že ťa tento gadget dokáže spoľahlivo navigovať po celej Európe, môže  ti poslúžiť aj pri zdĺhavých a nudných kolónach. Obsahuje totižto systém Windows CE 6.0, cez ktorý si môžeš prezrieť filmy alebo si zahrať jednoduché hry. Toto všetko stojí s kupónom K31523SSJ len 36 €. Poštovné ťa vyjde na necelých 6 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú