banner-mi5
Za jeden z tých najlepších vianočných darčekov v dnešnej dobe môžeme považovať aj smartfón. Ak sa jedná ešte k tomu o plnohodnotný high-end s vynikajúcou výbavou, nový majiteľ bude mať nejeden dôvod na radosť. Dnes tu máme teda výber tri parádne smartfóny so zameraním na tých najnáročnejších používateľov. 

OnePlus 3

Výpredajová cena: 397 €

oneplus-3-recenzia-nahlad

Kúpiť OnePlus 3 za 397 €

Príbeh OnePlus 3 je veľmi smutný. Jednalo sa suverénne o najlepší smartfón výrobcu, no po predstavení modelu 3T ho postretol nemilosrdný osud – ukončenie predaja. Tento pomerne riskantný krok vyvolal v očiach fanúšikov vlnu nevôle a tí, ktorí stále rozmýšľajú nad touto vlajkovou loďou, musia nájsť útočisko skrz neoficiálnych predajcov alebo aj kúpou v čínskych e-shopoch. Na pamäti však treba mať, že v čínskych e-shopoch sa vždy nachádza čínska verzia, ktorá nemá podporu 800 MHz LTE frekvencie.

oneplus-3-recenzie-fotografie (42)

Všetky ostatné vlastnosti sú na vlas rovnaké. K dispozícii je teda 5,5-palcový Optic AMOLED FullHD displej, Snapdragon 820, 6 GB RAM pamäte, 64 GB interné úložisko, OxygenOS s Androidom 6.0 Marshmallow a tiež 16 MPx hlavný fotoaparát. 3000 mAh batéria sa dá dobiť pomocou rýchlonabíjania Dash Charge, ktoré je momentálne najrýchlejšie na svete. Cena OnePlus 3 predstavuje 397 € a e-shop Geekbuying ponúka doručenie, pri ktorom sa vyhnete dodatočným poplatkom na colnici.

Xiaomi Redmi Pro

Výpredajová cena: 184 €

xiaomi-redmi-pro-unboxing-foto-7

Kúpiť Xiaomi Redmi Pro za 184 €
3 GB RAM / 64 GB ROM

Druhým high-endom v poradí je historicky prvý smartfón od Xiaomi s duálnym fotoaparátom, model Redmi Pro. Tento vzhľadovo nádherný kúsok sa môže výšiť aj 5,5-palcovým OLED displejom, 10-jadrovým procesorom MediaTek Helio X25, 3 GB RAM pamäte, 64 GB úložiskom a skenerom odtlačkov prstov v domovskom tlačidle. 4050 mAh batéria dokáže poskytnúť nadpriemernú výdrž a už spomínaný 13 + 5 MPx duálny fotoaparát zas prináša kvalitné fotografie.

xiaomi-redmi-pro-unboxing-foto-8

MIUI 8 pracuje nad Androidom 6.0 Marshmallow a DualSIM funkcionalita je dopĺňaná tradičnou trojicou LTE frekvencií, v ktorej chýba najpoužívanejšia 800 MHz frekvencia. Xiaomi Redmi Pro môže byť váš už za 184 € a aj v tomto prípade platí špeciálna doprava, ktorá vám zabezpečí vyhnutie sa poplatkom pri dovoze.

Xiaomi Mi5

Výpredajová cena: 209 €

xiaomi-mi5-hands-on-fotky (4)

Kúpiť Xiaomi Mi5 za 209 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Xiaomi Mi5 – najpopulárnejšia vlajková loď z Číny. Toto označenie si tento smartfón nevyslúžil len tak pre nič za nič. Tvrdá práca Xiaomi počas 18 mesiacov priniesla vytúžené ovocie a Mi5-ka doslova zdemolovala svoju konkurenciu. Nikto ale nečakal, že cena začne klesať až takto rýchlo, čoho výsledkom je, že za plnohodnotnú vlajkovú loď zaplatíte momentálne len historicky najnižších 209 €. V tejto cene dostane nádherný dizajn, ultra-výkonný Snapdragon 820, 3 GB RAM s 32 GB úložiskom, akcelerátor Adreno 530 a kvalitný 16 MPx fotoaparát so 4-osovou stabilizáciou obrazu.

xiaomi-mi5-hands-on-fotky (47)

Obľúbená grafická nadstavba MIUI 8 pracuje s Androidom 6.0 Marshmallow, no v príprave je aj aktualizácia na Android 7.0 Nougat, ktorá bude vypustená už o niekoľko týždňov. DualSIM funkcionalita je, bohužiaľ, obmedzená len na trojicu európskych LTE frekvencií, ktoré sa zhodujú s tými, ktoré sme spomenuli vyššie pri modeli Redmi Pro. 209 € je cena, za ktorú získate tento neuveriteľný smartfón a vedzte, že sklamaní určite nebudete.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP