Leto je už nejaký ten piatok oficiálne tu. Spolu s ním zavítalo nielen na slovensko, ale aj do všetkých dovolenkových destinácii vytúžené teplo, ktoré väčšina z nás najľahšie znáša v blízkosti vody. Tú však, nanešťastie, nie úplne najlepšie znáša naša elektronika. Teda aspoň väčšina z nej.

Cestná kamera Quelima SQ11

Cena: 10 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť cestnú kameru Quelima SQ11 za 10 €

Na začiatok si predstavíme najlacnejšiu a zároveň najmenšiu kamerku z dnešného zoznamu. Jedná sa o kameru Quelima SQ11, ktorá je prevažne určená na zachytávanie cesty autom. Práve v lete cestujeme viac ako obvykle a mnohí z nás sa aj na dovolenku vyberú práve za pomoci svojho 4-kolesového tátoša. Pri takejto dlhej ceste sa však môže prihodiť hocičo a preto je vždy dobré mať v zálohe kamerový záznam. Ten dokáže táto kamera vytvárať vo FullHD rozlíšení a so 120° uhlom záberu. Skvelým pomocníkom je tiež nočné videnie, ktoré táto 10-eurová kamera obsahuje.

FullHD akčná kamera

Cena: 16 €

zdroj fotografie: Tomtop

Kúpiť FullHD akčnú kameru za 16 €

V prípade, že si však za dovolenku vyhodil kopec peňazí a ostatné si starostlivo strážiš aby si si na nej mohol patrične užívať, určite ťa zaujme lacnejší model. Ten nemá žiadny názov a jedná sa tak jednoducho o akčnú kameru, ktorá nahráva najviac FullHD video pri 30 snímkach za sekundu. Fotografie zase zhotovuje v 12 MPx rozlíšení a taktiež ich dokáže zobraziť na 2-palcovom displeji. Uhol záberu činí v tomto prípade 140° a batéria ponúka kapacitu 900 mAh. Cena tejto kamery je 16 €. Dostaneš k nej dokonca aj vode odolný kryt.

Andoer V3 s diaľkovým ovládaním

Cena: 29 €

Práve vo vode sa však dajú zachytiť prekrásne momenty, ktoré by rozhodne nemali byť len tak zabudnuté. Či už je to prekrásny podmorský svet alebo len šantenie vo vode s tvojimi priateľmi či rodinou, vždy je dobré okrem spomienok uchovať aj nejaký reálny záznam týchto momentov. K tomu je priam stvorená akčná kamera s názvom Andoer V3. Tá ponúka poriadne veľa muziky za málo peňazí. Jej hlavnou devízou je schopnosť nahrávania 4K videa pri 30 snímkach za sekundu.zdroj fotografie: Camfere

Kúpiť akčnú kameru Andoer V3 za 29 €

Okrem tohto extrémne jemného video formátu však podporuje aj nahrávanie v 2.7K rozlíšení taktiež pri 30 snímkach za sekundu, ale aj FullHD videa pri 60 fps. Okrem toho ponúka až 170° uhol záberu, 2-palcový displej, 900 mAh vymeniteľnú batériu a ohromné množstvo rôzneho príslušenstva, medzi ktorým nechýba vodeodolné puzdro či diaľkový ovládač pre zhotovenie záberov na diaľku. Samozrejmosťou je tiež možnosť vytvárania fotografií v najviac 16 MPx rozlíšení. Za toto všetko zaplatíš len 29 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom