Xiaomi sa za relatívne krátky čas dostalo do povedomia fanúšikov po celom svete. Úderná stratégia postavená na lacných, no o to kvalitnejších gadgetoch musí imponovať skutočne každému. Teraz tu dokonca máme výber tých najlepších kúskov za viac než lákavé ceny. 

Xiaomi Bluetooth myš

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Bluetooth myš za 15 €

Len nedávno sa Xiaomi rozhodlo, že svoju ponuku lacných gadgetov doplní aj o kvalitnú Bluetooth myš. Napája ju dvojica tradičných AA batérií, telo je vyrobené z pieskovaného eloxovaného hliníku, dá sa pripojiť cez energeticky nenáročné Bluetooth 4.0, no aj cez USB modul s rádiovou frekvenciou 2,4 GHz. Zaplatíš za ňu 15 €.

Smart farebná LED žiarovka

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Yeelight

Kúpiť smart farebnú LED žiarovku za 15 €

Ak uvažuješ nad vylepšením domácnosti, smart žiarovky sú bez pochyby základným prvkom, ktorým by si mal začať. Xiaomi tak našťastie myslelo aj na týchto záujemcov, pre ktorých je pripravená skvelá smart žiarovka z rodiny inteligentných svetiel Yeelight. Samotná žiarovka sa dá ovládať skrz WiFi pomocou aplikácie Mi Home, má 16 miliónovú paletu farieb či práve pomocou aplikácie si vieš nastaviť rôzne časovače zapnutia / vypnutia. Len za 15 € je to teda príkladná kúpa a kvalitu ti môžeme potvrdiť aj my, keďže v redakcii máme hneď niekoľko kúskov.

Xiaomi Piston Pro

Cena: 21 €

zdroj fotografie: Dgtle

Kúpiť Xiaomi Piston Pro za 21 €

Séria slúchadiel Piston sa taktiež vyznačuje veľkým úspechom v radoch zanietených audiofilov. Najnovšie Piston Pro ponúkajú ešte vyšperkovanejší dizajn, kvalitnejší zvuk, bohaté balenie s prenosnou taštičkou a náhradnými štupľami, a aby toho nebolo málo, pri kúpe sa budeš môcť spoľahnúť aj na to, že ich kúpiš doslova za babku.

zdroj fotografie: Dgtle

V najnovšej akcii totižto môžu byť tvoje už za fantastických 21 €. Avšak dlho neváhaj a rozhodne by si si mal kúpu rozmyslieť čo najskôr.

Xiaomi batoh s moderným vzhľadom

Cena: 17 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Xiaomi tašku s moderným vzhľadom za 17 €

Aby si mohol prenášať svoje zariadenia na cestách, potrebuješ jeden batoh, v ktorom budú všetky pekne uložené. Z dielni čínskeho giganta tak prichádza táto taška, ktorá sa vyznačuje moderným dizajnom z kvalitných materiálov, 4 l objemom a dvomi farebnými prevedeniami. V konečnom dôsledku ťa nebude stáť viac ako 17 €!

zdroj fotografie: GearBest

Nižšie  nájdeš odkaz aj na celý výpredaj, ktorý ponúka takmer všetky produkty od Xiaomi, no predtým, ako sa pozrieš na oficiálnu stránku e-shopu, určite ešte nahliadni do našej tabuľky, v ktorej nájdeš ďalšie produkty z akcie, ktoré podľa nás stoja za pozornosť. Prajeme príjemné nakupovanie.

 

Produkt Cena
FM transmitter s Bluetooth Roidmi 2S 15 €
Xiaomi smart LED pásik 27 €
Xiaomi bezpečnostná kamera do auta 68 €
Xiaomi Mi Amplifier 2 – zosilňovač WiFi signálu 7 €

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú