banner-pro-6
Meizu patrí medzi najznámejších a zároveň najstarších čínskych výrobcov smartfónov. Táto ambiciózna spoločnosť má v súčasnosti vo svojom portfóliu viacero lákavých zariadení, ktoré dokážu zaujať hlavne prepracovaným a elegantným dizajnom. Pozri si tak najlákavejšiu päticu z nich, ktorá však rozhodne neslúži len na parádu. Aby toho nebolo málo, pri zvolení dopravcu SF Express sa vyhneš platbe DPH.

Meizu Pro 6S

Cena: 356 €

meizu-pro-6-recenzia-nahlad

Kúpiť Meizu Pro 6S za 356 €

Jednoznačne najlepšie to dokazuje Meizu Pro 6S, ktorý okrem prekrásneho vzhľadu ponúka viac než len solídne špecifikácie. Pod 5,2-palcovým FullHD AMOLED displejom s funkciou 3D press sa totižto skrýva 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25, ktorému dopomáhajú 4 GB pamäte RAM. Fotografie či videá, vytvárané pomocou 5 MPx predného a 12 MPx zadného snímača IMX386 s 4-osou optickou stabilizáciou obrazu, sa budú ukladať na 64 GB interné úložisko. Meizu Pro 6S obsahuje batériu o kapacite 3060 mAh, pričom podporuje rýchlonabíjanie skrz USB Type-C konektor. Za zmienku rozhodne stojí aj skener odtlačkov umiestnený vpredu, originálny prstencový LED blesk, DulaSIM funkcionalita či kvalitná hliníková konštrukcia. Za toto všetko zaplatíš len 356 €, k čomu stačí prirátať len niečo málo cez 8 € za dopravu.

Meizu M5 Note

Cena: 167 €

meizu-m5-note-01zdroj fotografie: Meizu

Kúpiť Meizu M5 Note za 167 €

Ak sú tvoje finančné zdroje obmedzené, no stále si potrpíš na originalite, tak neváhaj a siahni po smartfóne Meizu M5 Note. Jeho 5,5-palcový FullHD displej je osadený v kvalitnom kovovom tele. To zabezpečuje akýsi ochranný obal pre nadpriemernú 4000 mAh batériu či procesor MediaTek Helio P10. Okrem toho sa však dostalo aj na 3 GB RAM, 32 GB vstavané úložisko a hybridný DualSIM slot, ktorý umožňuje túto veľkosť rozšíriť o ďalších 128 GB. Hlavný fotoaparát ponúka rozlíšenie 13 MPx a ten sekundárny umiestnený vpredu zase 5 MPx. Po softvérovej stránke je k dispozícii nadstavba Flyme 5, ktorá je postavená na odnoži systému Android s názvom YunOS. Meizu M5 Note stojí v tejto konfigurácií 167 €, pričom za poštovné zaplatíš ďalších 8 €. Kúpiť si ale môžeš aj verziu s 4 GB RAM a 64 GB úložiskom, no tá je drahšia o 123 €.

Meizu U10

Cena: 135 €

Meizu-U10-Russia-4zdroj fotografie: Akket

Kúpiť Meizu U10 za 135 €

Ďalej tu máme aj niečo pre užívateľov, ktorí bažia po kompaktných smartfónoch. Meizu U10 ponúka 5-palcový HD displej, ktorý je osadený do dizajnovo jednoducho poňatej konštrukcie. Napriek nízkej cene ponúka tento nedávno predstavený prístroj skener odtlačkov umiestnený na prednej strane či 13 MPx zadný fotoaparát. Ten predný dokáže vytvoriť snímky o veľkosti 5 MPx, ktoré sú následne ukladané na 16 GB interné úložisko alebo pamäťovú kartu. Po výkonnostnej stránke je k dispozícii 8-jadrový procesor MT6750, ale aj 2 GB pamäť RAM. Všetko podčiarkuje viac než len postačujúca 2760 mAh batéria. Jedinou nevýhodou tohto, a ostatne všetkých smartfónov od spoločnosti Meizu, je absencia podpory LTE pásma B20. S ohľadom na cenu 135 € ti však táto drobnosť rozhodne nespôsobí vrásky na čele. Cena poštovného predstavuje 10 €.

Meizu U20

Cena: 125 €

meizu_u20_pd_1_zdroj fotografie: MeizuWorld

Kúpiť Meizu U20 za 125 €

Lacnejší no paradoxne o niečo väčší model, Meizu U20, zdieľa s vyššie uvedenou U10-kou nie len dizajn, ale i väčšinu špecifikácií. Opäť sa nezabudlo na skener odtlačkov prstov, ktorý svoje miesto našiel vo viacúčelovom tlačidle mTouch, ale ani na 5 MPx selfie fotoaparát. Totožný je aj ten 13 MPx, ktorého optika je viditeľná na zadnej sklenej strane. Prémiový hliník chráni výkonnejší procesor MediaTek Helio P10 v rovnakej pamäťovej konfigurácii s 2 GB operačnej pamäte RAM a 16 GB vnútorného úložiska. Väčší smartfón dokázal poňať aj väčšiu 3260 mAh batériu. Po softvérovej stránke je opäť k dispozícii YunOS s nadstavbou Flyme 5. Za takto vybavený model zaplatíš len 125 €, avšak nezabudni na ďalších 9 € cez SF Express.

Meizu X

Cena: 221 €

meizu-x-oficialne-1zdroj fotografie: Meizu

Kúpiť Meizu X za 221 €

Pomyselnou čerešničkou na torte je Meizu X. Ten ponúka uhlopriečku 5,5-palca, na ktorej sa rozprestiera FullHD rozlíšenie. Zásadným lákadlom toho prístroja je nepochybne jeho prekrásny dizajn, ktorý je zjavne inšpirovaný smartfónom Honor 8. Odlesky zadnej sklenej strany nechávajú vyniknúť čierny krúžok hlavného 12 MPx fotoaparátu IMX 386, ktorému z prednej strany konkuruje 5 MPx snímač. Opäť je na prednej strane implementovaný skener odtlačkov a po obvode sa nachádza hybridný DualSIM slot. Túto novinku poháňa procesor MediaTek Helio P20 a neoddeliteľnou súčasťou modelu Meizu X je aj 32 GB interné úložisko, 3 GB pamäť RAM či 3200 mAh batéria. Za toto všetko obalené v krásnom dizajne zaplatíš 221 €, avšak nezabúdaj, že dopravné navýši túto čiastku o ďalších 8 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP