Pokiaľ zbožňuješ nakupovanie v čínskych e-shopoch, ale nechceš neustále platiť rôzne poplatky, ako je napríklad DPH, teraz máš ideálnu príležitosť. V dnešnej ponuke zliav ti prinášame päticu špičkových smartfónov z ponuky e-shopu Geekbuying.com. Tie ťa rozhodne zaujmú nielen svojou cenou, ale aj tým, že za ne nebudeš musieť platiť žiadne dodatočné poplatky. 

LeEco Le Pro 3

Cena: 269 €

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 269 €
4 GB RAM/64 GB ROM

Ďalšou vlajkovou loďou z dnešného výberu je model Le Pro 3 od spoločnosti LeEco. Výrobca ho na prednej strane obdaril krásnym 5,5″ displejom s FullHD rozlíšením. Ten je po okrajoch ešte zaoblený v 2,5D tvare. Okrem neho na prednej strane tiež nájdeme potrebné senzory a predný snímač fotoaparátu s rozlíšením 8 MPx. Celokovová konštrukcia Le Pro 3-ky nesie na zadnej strane fotoaparát s rozlíšením 16 MPx a clonou f/2.0. Tomu nechýba ani prisvetľovacia LED dióda či fázové zaostrovanie.

Pod kapotou tejto pýchy LeEca sa nachádza špičkový procesor Snapdragon 821. Ten v spojení so 4 GB operačnou pamäťou RAM poskytuje poriadnu dávku výkonu. Pre osobné súbory je k dispozícii 32 GB vnútornej pamäte. Z konektivity výrobca nezabudol na podporu NFC technológie, Wi-Fi pripojenia, DualSIM funkcionality či plnú podporu LTE pripojenia. LeEco Le Pro 3 môže byť tvoje už za neuveriteľne nízku cenu 269 €. Ak sa nechceš trápiť dodatočnými poplatkami, zvoľ pri nákupe typ dopravy SF Express, za ktorú zaplatíš iba 9 €!

Lenovo ZUK Z2 Pro

Cena: 310 €

Kúpiť Lenovo ZUK Z2 Pro za 310 €
Kupón: AIXIBEUY

Prednú stranu Z2-ky Pro obsadil primeraný 5,2″ Super AMOLED displej s FullHD rozlíšením. V spodnej časti nájdeme domovské tlačidlo, ktoré v sebe zahŕňa aj rýchly snímač odtlačkov prstov. Nad obrazovkou výroba umiestnil predný selfie fotoaparát s rozlíšením 8 MPx. Zadnú stranu okrem keramickej konštrukcie tvorí aj hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx. Ten si vďaka veľkým 1,34 µm pixelom a optickej stabilizácii obrazu dokáže skvelo poradiť aj v nočných podmienkach.

O výkon sa v tomto prípade stará stále výkonný Snapdragon 820. Ten spolupracuje s operačnou pamäťou RAM, ktorej veľkosť sa vyšplhala až na 6 GB. Vnútorné úložisko dosahuje kapacitu skvelých 128 GB. ZUK Z2 Pro okrem iného prináša toľko žiadanú plnú podporu LTE sietí a DualSIM funkcionalitu. Ak ťa tento výkonný kúsok zaujal, stačí použiť kupón AIXIBEUY a jeho cena klesne iba na 310 €. Pri objednávke však nezabudni zvoliť typ dopravy SF Express, ktorá ťa bude stáť 7,60 €, no vyhneš sa tak ďalším dodatočným poplatkom.

Xiaomi Mi5S 128 GB

Cena: 362 €


zdroj fotografie: Pcpop

Kúpiť Xiaomi Mi5S 128 GB za 362 €
Kupón: SNBPMWQN

Minuloročná vlajková loď od Xiaomi si svojim spracovaním a výbavou získala srdcia mnohých zákazníkov. Jeho kompaktný 5,15″ displej dostal FullHD rozlíšenie a 2,5D zahnutie po stranách. Spodok prednej strany tvorí dvojica senzorových tlačidiel, medzi ktorými nájdeme ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Na náprotivnej strane sa nachádza 4 MPx snímač predného fotoaparátu. Tento celokovový kúsok dostal do výbavy aj 12 MPx zadný snímač fotoaparátu Sony IMX378 s clonou f/2.0.

Srdcom zariadenia je stále výkonný Snapdragon 821, s ktorým spolupracuje operačná pamäť RAM s kapacitou 4 GB. Tomu, že sa jedná o najvyššiu výkonovú verziu modelu Mi5S nasvedčuje aj veľké interné úložisko o veľkosti až 128 GB. Xiaomi do modelu Mi5S vložilo aj podporu pre DualSIM, NFC, bezdrôtové Wi-Fi pripojenie či OTG funkcionalitu. Malou chybičkou krásy je len absencia 800 MHz pásma. V tejto jedinečnej akcii môže byť Xiaomi Mi5S tvoje s kupónom SNBPMWQN už za 362 €. Nezabudni zvoliť typ dopravy SF Express, aby si sa vyhol poplatku DPH vo výške 20 %. Za dopravu zaplatíš necelých 8 €.

Smartisan M1L

Cena: 467 €

zdroj fotografie: Samphones

Kúpiť Smartisan M1L za 467 €
Kupón: GKBAUG22

Do pätice najlepších vlakových lodí sa dostal aj Smartisan M1L. Aj keď nejde o príliš známeho výrobcu, svojimi vlastnosťami ťa tento smartfón určite zaujme. Predná strana dostala do výbavy veľký 5,7″ displej s 2K rozlíšením. Pod obrazovkou sa nachádza domovské tlačidlo s integrovaným snímačom odtlačkov prstov. Predný selfie fotoaparát ponúka rozlíšenie 4 MPx. Zadná strana disponuje fotoaparátom s rozlíšením až 23 MPx, clonou f/2.0 a optickou stabilizáciou. Pod zadným krytom Smartisanu M1L pracuje 64-bitový procesor Snapdragon 821.

zdroj fotografie: Kimovil

Jemu pri výpočtoch vypomáha operačná pamäť RAM s kapacitou až 6 GB. V spojení s interným 64 GB úložiskom tak ide o najvyššiu výkonovú verziu tohto modelu. Tento výkonný kúsok je napájaný veľkou 4080 mAh batériou. S plnou podporou LTE pásiem môžeš využiť všetky frekvencie slovenských operátorov, a to až na dvoch SIM kartách. Špičková výbava a krásny dizajn Smartisanu M1L dostali v e-shope Geekbuying.com cenovku 467 €, no pri nákupe nezabudni využiť kupón GKBAUG22. Za dopravu SF Express zaplatíš približne 8 €, no ušetríš tak na ďalších dodatočných poplatkoch.

Meizu Pro 6 Plus

Cena: 471 €

zdroj fotografie: Sina

Kúpiť Meizu Pro 6 Plus za 471 €
Kupón: GKBAUG22

Meizu Pro 6 Plus oplýva mnohými skvelými vlastnosťami. Z nich nesmieme vynechať veľký 5,7″ displej, ktorý ponúka 2K rozlíšenie a prémiové funkcie, ako Alwas-On-Displej či 3D Touch. Pod touto krásnou obrazovkou nájdeme domovské tlačidlo s integrovaným snímačom odtlačkov prstov. Na prednej strane tiež nájdeme 5 MPx snímač fotoaparátu. Pohľad na zadnú stranu celokovového Meizu Pro 6 Plus odhaľuje 12 MPx fotoaparát so 4-osou optickou stabilizáciou. Meizu myslelo aj na poriadny výkon, a tak vnútri tohto modelu nájdeme výkonný procesor Exynos 8890 od kórejského Samsungu.

zdroj fotografie: Sina

S ním kooperuje operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB. Vďaka grafickému akcelerátoru Mali-T880 MP12 zvláda Pro 6 Plus aj tie najnáročnejšie hry. Celý hardvér je napájaný 3 400 mAh batériou, ktorá podporuje technológiu rýchleho nabíjania. Malým mínusom je len absencia plnej podpory LTE pripojenia, no to si tento model dokáže kompenzovať v iných smeroch. Meizu Pro 6 Plus je dostupné v e-shope Geekbuying.com za skvelých 471 €, no nezabudni využiť kupón GKBAUG22. Za dopravu SF Express zaplatíš len 9 € a vyhneš sa tak poplatku DPH vo výške 20 %.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom