banner-vernee-apollo-lite
Nás partnerský eshop TomTop spustil výpredaj smartfónov Vernee. Smartfóny tohto výrobcu majú veľmi dobré meno vďaka výbornému pomeru ceny a výbavy. Výhodou súčasnej akcie je však aj dostupnosť smartfónov v európskom sklade a svoj balík tak obdržíte nielen rýchlejšie, ale aj bez nutnosti platby DPH.

Vernee Thor

Výpredajová cena v EU sklade: 104 €!

vernee-thor-oficialne-fotky (16)

Kúpiť Vernee Thor za 104€
Kupón TOMOFF1005N

Tento smartfón určite poznáte najmä v spojitosti s taxi službou Uber. Vhodný je najmä pre odporcov „lopát“, keďže displej dosahuje uhlopriečku 5-palcov a dostatočné HD rozlíšenie. Vo výbave ďalej nájdeme dobre známy procesor MediaTek MT6753, ktorému sekunduje 3 GB pamäť RAM a 16 GB úložisko. Fotoaparáty disponujú zaužívanými rozlíšeniami, teda 13 MPx u zadného a 5 MPx u predného. Pre čo najlepšie využitie výkonu je smartfón vybavený Androidom 6.0 Marshmallow v takmer čistej podobe.

vernee-thor-oficialne-fotky (20)

Kapacita batérie činí 2800 mAh. Na záver spomenieme snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, DualSIM funkcionalitu a 4G s podporou všetkých LTE pásiem. Vernee Thor môže byť váš za 104 € (kupón TOMOFF1005N). K cene už stačí prirátať len poštovné vo výške 10 €, pričom e-shop udáva doručenie do 7 dní.

Vernee Apollo Lite

Výpredajová cena v EU sklade: 200 €!

vernee-apollo-lite-recenzia (17)

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 20O €
Kupón 9OFF20010N

Vernee Apollo Lite sa radí medzi lepšie vybavené smartfóny a svoje kvality potvrdil aj pri našom testovaní. Základom je kovové telo, ktoré z prednej strany vypĺňa 5.5-palcový FullHD displej s elegantným 2.5D zahnutím. Výkon vyššej strednej triedy je dosiahnutý vďaka 10-jadrovému procesoru MediaTek Helio X20, 4 GB RAM pamäti a 32 GB úložisku. Ani v tomto prípade nechýba takmer čistý Android 6.0 Marshmallow. Rozlíšenie zadného fotoaparátu je 16 MPx. Hneď pod ním sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov. Pre selfies je k dispozícii predný fotoaparát s rozlíšením 5 MPx.

vernee-apollo-lite-testujeme-2

TIP: Recenzia | Vernee Apollo Lite: Nováčik s vynikajúcou perspektívou

Pod kapotou nájdeme aj 3180 mAh batériu, ktorú je možné rýchlo dobíjať vďaka technológii Pump Express 3.0. Hybridný slot umožňuje vloženie dvoch SIM kariet alebo jednej SIM karty a jednej microSD karty. Čo sa ešte konektivity týka, tak ani Apollu Lite nechýbajú všetky LTE frekvencie využívané na Slovensku. Nemecký sklad e-shopu ponúka Vernee Apollo Lite za výborných 200 € s použitím kupónu 9OFF20010N. Poštovné opäť činí necelých 10 €.

Vernee Mars

Predpredajová cena: 198 €!

vernee-mars-oficialne1

Kúpiť Vernee Mars za 201 €
Kupón TOMOFF20010N

Model Mars je najnovší počin výrobcu Vernee. Zaujať sa snaží najmä dobre vyzerajúcim kovovým telom s elegantným riešením plastových predelov antén. Pod sklom s 2.5D zahnutím operuje 5,5-palcový FullHD displej. O výkon sa tentokrát stará starší, no stále plne postačujúci procesor MediaTek Helio P10 spolu so 4 GB operačnou pamäťou RAM a 32 GB interným úložiskom. Ďalšie vlastnosti, ako 13 MPx hlavný, respektíve 5 MPx predný fotoaparát, hybridný SIM slot, snímač odtlačkov prstov a plnú podporu 4G už poznáte z vyššie spomínaných súrodencov.

vernee-mars-konstrukcia-3

Akumulátor nesie kapacitu rovných 3000 mAh a na 50 % kapacity sa dobije už za 30 minút vďaka technológii Vcharge. Tento smartfón je však zatiaľ dostupný len formou predobjednávky a v čínskom sklade. K cene 198 € (kupón TOMOFF20010N) si teda pre istotu nezabudnite prirátať aj DPH vo výške 40 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom