banner-redmi-note-4
Len minulý mesiac uzrel svetlo sveta donedávna najnovší smartfón spoločnosti Xiaomi, ktorým nie je nik iný, ako nástupca poriadne úspešného phabletu s označením Xiaomi Redmi Note 3. Nedávno predstavená novinka nesie skoro totožný názov a jediná zmena nastala v poradovom čísle. Štvrtý tabletofón modelovej rady Redmi má už dopredu zarobené na úspech a my sa vám v najbližších dňoch pokúsime priblížiť, či si ho aj skutočne zaslúži.

Xiaomi Redmi Note 4 prekvapil vyspelejším a hranatejším dizajnom, ako jeho starší súrodenec. Po celom obvode smartfónu, až na prednú stranu, sa nachádza kvalitný hliník. Ten obopína hlavnú dominantu celého zariadenia, ktorou je 5,5-palcový FullHD IPS displej. Pod ním sa nachádza už tradične známa trojica senzorových tlačidiel a nad ním si miesto našla 5 MPx selfie kamera s clonou f/2.0.

xiaomi redmi note 4

Zadná strana ponúka pohľad na ikonické logo čínskej spoločnosti, hlavný 13 MPx fotoaparát s PDAF zaostrovaním a rovnakou clonou, akú má snímač predný, ale aj skener odtlačkov prstov či dvojtónový LED blesk. V útrobách tohto poriadne výhodného smartfónu nájdeme až 10-jadrový procesor Helio X20 od spoločnosti MediaTek s maximálnym taktom na úrovni 2,1 GHz. Vykreslenie aj tých náročnejších 3D hier by mal s prehľadom zvládať grafický akcelerátor Mali T880 MP4.

xiaomi redmi note 4

Pamäť RAM a rovnako aj vnútorné úložisko, sa môžu líšiť v závislosti od verzie smartfónu. Dokopy sú verzie dve a jedna z nich ponúka 2 GB RAM a 16 GB internej pamäte, zatiaľ čo druhá poteší 3 GB pamäťou RAM a 64 GB vstavaného úložiska. To je ďalej možné rozšíriť skrz hybridný DualSIM slot o 128 GB microSD kartu. Jedným z najväčších lákadiel tohto skutočne vydareného smartfónu je nepochybne kapacita jeho batérie. Tá sa vyšplhala na viac ako slušných 4100 mAh, ktoré sa dobíjajú zvýšenou rýchlosťou vďaka rýchlonabíjacej technológii.

Xiaomi Redmi Note 4 je dostupný v troch rôznych farbách a spoločne s našim partnerským e-shopom iBuygou.com vám na bielo-striebornú kombináciu prinášame exkluzívnu zľavu. Menej obdarená 16 GB verzia po zadaní kupónu Fonyzcinyrm16 stojí fantastických 155 € a cena 64 GB verzie klesne po aktivácii kupónu Fonyzcinyrm64 na perfektných 187 €. Za uvedené ceny dostanete aj plnohodnotnú dvojročnú záruku so servisom v neďalekom Poľsku, takže v prípade poruchy na zariadení vám odpadá nutnosť posielať telefón až do ďalekej Číny.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 (16 GB) za 155 €
Zľavový kupón Fonyzcinyrm16

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 (64 GB) za 187 €
Zľavový kupón Fonyzcinyrm64

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom