Moderné domácnosti dnes môžu disponovať rôznymi technologickými vychytávkami, ktoré používateľom značne dokážu uľahčiť život. To rozhodne zvláda aj tento skvelý gadget od Xiaomi, pomocou ktorého môžeš jednoducho ovládať mnohé inteligentné zariadenia.

Každý by si zrejme vyskladal svoju inteligentnú domácnosť z rozdielnych zariadení, no ovládanie každého z nich zvlášť by bolo nepohodlné. Načo si však inštalovať do svojho smartfónu mnohé aplikácie od rôznych výrobcov. Teraz môžeš mať všetky „múdre“ doplnky pod kontrolou len vďaka tomuto multifunkčnému ovládaciemu centru od Xiaomi. K tejto šikovnej vecičke je možné pripojiť mnohé iné zariadenia, vrátane senzora dverí a okien, čističky vzduchu či senzor pohybu. To všetko je možné vďaka bezdrôtovému Wi-Fi pripojeniu. So Zigbee protokolom ale spojenie dokáže fungovať aj bez Wi-Fi. „Pod palcom“ používateľ nemá len inteligentné zariadenia.

zdroj fotografie: Zapals

S týmto gadgetom od Xiaomi je možné zároveň počúvať viac ako 1200 rádiostaníc, či využiť ho ako svetielko v domácnosti. Tú skrášli svojim primeraným jasom a až 16 miliónmi RGB farbami. Pri tom to ale ani zďaleka nekončí, nakoľko tohto šikovného pomocníka možno využiť aj ako domáci zvonček, ktorý umožňuje nastaviť zvonenie v MP3 formáte, avšak funguje len pri Android zariadeniach. Okrem pesničky môže používateľ do multifunkčného ovládacieho centra Xiaomi nahrať aj svoj obľúbený zvuk, ktorý bude počuť pri každom zazvonení.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť Xiaomi Smart Wi-Fi Remote Control za 20 €
Kupón xmsro8459

Spojiť ho môžeš prostredníctvom aplikácie so smartfónmi s operačným systémom Android od verzie 4.0 Ice Cream Sandwich či iOS 7.0 a novším. Postačia na to len 3 jednoduché kroky. Práve s jeho prítomnosťou bude domácnosť povýšená na skutočne inteligentnú úroveň, no pritom nie je potrebné vytiahnuť stovky eur z peňaženky. Už prvotná cena sa pohybuje v e-shope Zapals.com na úrovni 24 €, no s kupónom xmsr08459 klesne na ešte lákavejších 20 €. Pred uplatnením tejto zľavy sa však zákazník musí prihlásiť do svojho účtu v tomto obchode.

zdroj fotografie: Zapals

K vytvoreniu inteligentnej domácnosti bude však potrebné mať aj zopár ďalších doplnkov. Rozhodne pouvažuj napríklad nad Xiaomi senzorom na okná a dvere, pohybovým senzorom či moderným ovládačom teploty za fantastické ceny. Celú ponuku týchto inteligentných gadgetov nájdeš v zozname nižšie spolu s kupónmi pre uplatnenie zľavy.

Kupón v košíku uplatníš nasledovne:

zdroj fotografie: Screenshot / Zapals

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom