Najsledovanejšia televízia na Slovensku odkryla svoje karty. Toto všetko chystá na leto (PREHĽAD)
Letné večery plné oddychu, dobrej nálady a televíznych zážitkov sú za rohom – a svoj program tomu prispôsobila aj najsledovanejšia slovenská stanica, televízia Markíza. Aj tento rok prináša pestrú a bohatú ponuku, ktorá kombinuje osvedčené formáty s novinkami určenými pre letné vysielanie. V programe nechýbajú obľúbené seriály, premiéry nových projektov ani tematicky ladené filmové večery. „Leto je o oddychu, zážitkoch a dobrej zábave – a presne to chceme ponúknuť aj našim divákom,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.
Krimi napätie, inšpiratívne premeny aj nostalgická klasika
Hlavnou letnou novinkou na TV Markíza bude český kriminálny seriál Vraždy v kraji, ktorý štartuje 1. júla a bude sa vysielať každý utorok o 20:30. V hlavnej úlohe plukovníka Davida Kučeru exceluje Ondřej Sokol. Po rokoch v teréne sa Kučera presťahuje na vidiek, kde chce nájsť pokoj pri včelárení, no pokojný život sa rýchlo mení na ďalšiu sériu napínavých prípadov. Seriál spája klasickú detektívku s civilným humorom a silnými charaktermi z radov nielen hlavných vyšetrovateľov, ale aj lokálnych obyvateľov.

Letné stredy oživí od 2. júla aj doku-reality Extrémne premeny Česko – Druhá šanca na život, kde trinásť účastníkov s obezitou bojuje pod dohľadom trénera Martina Košťála. Na divákov tak čakajú epizódy so silným ľudským príbehom plným odhodlania, bolesti a nádeje. Formát nadväzuje na úspech slovenskej verzie s Marošom Molnárom a amerického originálu s Chrisom Powellom.
Sobotné večery spríjemní od 5. júla komediálny seriál Gumy, pôvodne vytvorený ako Voyo originál z dielne Voyo, teraz v premiére na Markíze. V dvoch častiach za sebou uvidíme príbehy Márina a Lukyna – dvoch priateľov z autodielne, ktorí sa neustále snažia preraziť životom cez absurdné nápady. Seriál ponúka suchý humor a postavy plné ľudskosti v podaní Richarda Krajča a Davida Švehlíka.
Výraznú časť letného programu bude tvoriť aj krimi obsah a okrem spomínaného seriálu Vraždy v kraji bude mať slovenskú premiéru aj americká séria Upratovačka, ktorú diváci uvidia od 1. júla o 23:20. Hrdinkou je prisťahovalkyňa z Filipín, ktorá vedie dvojitý život medzi nemocnicou a svetom mafie, aby zachránila svojho chorého syna. Dvojicu noviniek doplní 5. augusta, 21. séria kultového seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad, ktorý bude vysielaný v pracovných dňoch hneď v troch častiach za sebou.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia česko-slovenskej televíznej produkcie. Od 1. júla sa každý utorok o 22:00 vracia na obrazovky obľúbený letný kriminálno-komediálny seriál Polícia Hvar s Jakubom Štáfekom a Alžbetou Ferencovou. Od 3. júla zas každý štvrtok o 20:30 môžu diváci sledovať populárnu slovenskú herečku Moniku Hilmerovú v úspešnom českom kriminálnom seriáli Odznak Vysočina. Návrat hlási aj dramatický hit Klamstvo s Tomášom Maštalírom a Monikou Szabó, ktorého vysielanie začína pondelok 14. júla o 20:30. Od 30. júna dopoludnia si diváci zas môžu pripomenúť všetky série obľúbeného rodinného komediálneho seriálu Pán profesor.
Popri bohatej seriálovej ponuke prináša letný program Markízy aj premiéry viacerých hollywoodskych trhákov, ako sú Včelár, Barbie, Rozhnevaný muž či tretie pokračovanie akčného hitu Equalizer s podtitulom Posledná kapitola. Filmy, ktoré v posledných rokoch valcovali kiná dopĺňajú staršie klasiky ako Babovřesky alebo Križovatka smrti.
ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE ->>>
Čítajte viac z kategórie: Filmy & seriály
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Teraz čítajú

Akčné dobrodružstvo skončilo. Obľúbená séria sa zmenila na čistý horor (TRAILER)

Nabitý apríl na Netflixe a ďalších. TOP 14 noviniek, ktoré nechceš prehliadnuť

Internetový fenomén, ktorý roky desil ľudí, ožíva vo filme. Pozri si prvé zábery (TRAILER)

Prehliadaná akcia už je online aj s dabingom. Ponúka ju jediná služba

Program na apríl je jasný. Najväčšia sieť kín ukázala, čo všetko príde (PREHĽAD)
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP

Koniec nadštandardne dlhého voľna: Letné prázdniny na Slovensku sa skracujú, zmena zasiahne tisíce rodín
PREMIUMOsobná spoveď Zuzany: „V 35-ke som dala výpoveď a začala od nuly. Moja cesta viedla cez vyhorenie až na psychiatriu“
PREMIUMKoniec lacných hypoték: Úroky opäť vyskočia nad 3,5 %, klienti týchto bánk si priplatia (ODBORNÍK)

Lukašenko pripravuje Bielorusko na vojnu: Spoliehať sa na mier už nie je reálne

„Sme odsúdení na porážku.“ Známy ruský plukovník v televízii otočil a varuje pred zahanbujúcim mierom
- 24 hod
- 48 hod
- 7 dní
-
- Lenivosť môže výjsť Slovákov draho. Od 15. apríla sa menia zákony o pneumatikách
- 40-ročné čakanie sa končí. Akčný film sa ukazuje v plnej paráde, dorazí čoskoro
- Google spúšťa najväčšiu zmenu v histórii Gmailu. Ľudia ju vítajú, experti varujú pred pohromou
- Žiadne tepelko, ani kotol. Vedci vyvinuli špeciálne panely, ktoré zadarmo vyhrejú dom
- Česi postavili nezastaviteľný stroj s nosnosťou 1700 kg. Nasadí ho americká armáda
-
- Lenivosť môže výjsť Slovákov draho. Od 15. apríla sa menia zákony o pneumatikách
- Česi postavili nezastaviteľný stroj s nosnosťou 1700 kg. Nasadí ho americká armáda
- 40-ročné čakanie sa končí. Akčný film sa ukazuje v plnej paráde, dorazí čoskoro
- Hawking mal znova pravdu. Vedci potvrdili jeho odvážnú teóriu o časopriestore
- Google spúšťa najväčšiu zmenu v histórii Gmailu. Ľudia ju vítajú, experti varujú pred pohromou
-
- Majú zásoby až 810 miliónov m³. Do Európy začne prúdiť nový zdroj plynu, spustia ho rekordne rýchlo
- Lenivosť môže výjsť Slovákov draho. Od 15. apríla sa menia zákony o pneumatikách
- Česi postavili nezastaviteľný stroj s nosnosťou 1700 kg. Nasadí ho americká armáda
- Kia išla proti prúdu a mala pravdu. Do áut odmietla dať nenávidenú novinku, vodiči jej za to ďakujú
- Hawking mal znova pravdu. Vedci potvrdili jeho odvážnú teóriu o časopriestore
Našiel si si toto za stieračom? Daj si pozor, podvodníci skúšajú nebezpečný trik
Schyľuje sa k vojne ďalších dvoch veľmocí? Japonci rozmiestnili rakety s doletom 1000 km
Napätie v slovenskej automobilke vrcholí. Zamestnanci vyhlásili štrajkovú pohotovosť
Výpadok internetu v Iráne trvá už 30 dní, koniec je v nedohľadne
Skončí konečne striedanie letného a zimného času? Európania majú jasnú preferenciu
Slovensko chystá tvrdý zákon proti zneužívaniu umelej inteligencie
Realita v Európe si vyžiadala radikálny krok. Štát naleje do obrany o takmer 10 miliárd eur viac
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP

Koniec nadštandardne dlhého voľna: Letné prázdniny na Slovensku sa skracujú, zmena zasiahne tisíce rodín
PREMIUMOsobná spoveď Zuzany: „V 35-ke som dala výpoveď a začala od nuly. Moja cesta viedla cez vyhorenie až na psychiatriu“
PREMIUMKoniec lacných hypoték: Úroky opäť vyskočia nad 3,5 %, klienti týchto bánk si priplatia (ODBORNÍK)

Lukašenko pripravuje Bielorusko na vojnu: Spoliehať sa na mier už nie je reálne

