banner-mi-mix
Historicky prvá účasť Xiaomi na svetovom veľtrhu elektroniky CES 2017 v Las Vegas priniesla niekoľko nových zariadení, medzi ktorými sa nachádza aj Xiaomi Mi MIX v novom farebnom šate. 

Xiaomi svoj revolučný smartfón s takmer bezrámikovým displejom oblieklo aj do elegantnej bielej farby, ktorá má oproti čiernej jednu obrovskú výhodu. Keďže celá konštrukcia zariadenia je vyrobená z keramického skla, smartfón je veľmi silným magnetom na zachytávanie odtlačkov prstov. V prípade bielej verzie sú odtlačky prstov menej viditeľné, no na opačnej strane je viditeľnejší čierny, aj keď úzky rámik okolo displeja.

xiaomi-mi-mix-biele-hands-on-6
zdroj fotografie: Mobile.IT168

Základný dizajn Xiaomi Mi MIX sa nezmenil a stále tak ide o poriadne luxusný kúsok „železa“. K prémiovosti dopomáha aj vyspelý hardvér, ktorým je smartfón vybavený. Okrem obrovského, takmer bezrámikového 6,4″ displeja Mi MIX ponúka aj Snapdragon 821 procesor, 4 GB / 6 GB RAM pamäte, 128 GB / 256 GB vnútornú pamäť, 16 MPx zadný fotoaparát, veľkú 4400 mAh batériu s rýchlym nabíjaním, USB Type-C konektor a oveľa viac.

Zobraziť kompletné špecifikácie Xiaomi Mi MIX

Ktoré farebné prevedenie revolučného Xiaomi Mi MIX sa viac pozdáva tebe?

xiaomi-mi-mix-biele-hands-on-9
zdroj fotografie: Mobile.IT168

xiaomi-mi-mix-biele-hands-on-5
zdroj fotografie: Mobile.IT168

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP