Rast FonTechu je naozaj rýchly a okrem kvalitných článkov, recenzií či videorecenzií sa čitateľom za ich vernosť občas odvďačíme aj nejakou tou súťažou. Iba pred tromi dňami sme vyžrebovali šťastnú výherkyňu elektrickej kolobežky od Xiaomi a teraz prichádzame opäť s ďalšou lahodnou súťažou. 

Vyhlásenie víťaza 05.11.2017

Naša exkluzívna súťaž, ktorá prebieha výhradne na Instagrame a môžeš v nej napríklad vyhrať nadupaný herný počítač za 1 €, pozná svojho víťaza. Pre vylosovanie sme využili tento nástroj, ktorý vybral víťaza s používateľským menom @_iba_alex_, ktorému týmto srdečne gratulujeme. Výhercu sme už, samozrejme, kontaktovali na Instagrame. O pár dní spúšťame ďalšiu hodnotnú súťaž, pri ktorej môžeš vyhrať super zaujímavý gadget za symbolické euro. Tak nás sleduj aj naďalej a spoznávaj technológie vďaka FonTechu.

Pôvodný článok

Tentokrát však nehráme o žiadnu cenu na kolesách, ale o našlapaný herný počítač Getworth R12. Na našom webe si už naň mohol vidieť niekoľko akcií. Takže pokiaľ si nad kúpou stále váhal, teraz máš príležitosť počítač získať takmer zadarmo. Čo pre to teda musíš spraviť? Pre úspešné zapojenie sa do našej veľkolepej súťaže stačí hodiť follow FonTechu na Instagrame a pod príspevkom označiť aspoň jedného kamaráta / kamarátku.

 

 

Určite nás ale poteší aj lajknutie a zdieľanie príspevku na Facebooku, aby sa o súťaži dozvedeli aj tvoji známi. Výherca teda dostane veľmi exkluzívny kupón od overeného e-shopu GearBest, s ktorým si počítač kúpi opäť za 1 €.

Svetovo najlepšie zľavy len na Facebooku FonTech Shop.
Daj mu LAJK!

O špecifikáciách a pozitívnych ohlasoch od majiteľov tejto výkonnej mašiny si môžeš prečítať v tomto článku. Na záver ti už len poprajeme veľa šťastia a určite si nezabudni prečítať aj nižšie uvedené podmienky súťaže.

Pravidlá súťaže:
  • Organizátorom súťaže je portál FonTech.sk
  • Cenou v súťaži je 1 x zľavový kupón na počítať Getworth R12 v e-shope GearBest.com
  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia zo Slovenska a Česka s výnimkou redaktorov FonTech.sk
  • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je ten, kto začne sledovať FonTech.sk na Instagrame a označí kamaráta / kamarátku pod príspevkom.
  • Súťaž začína 26.10.2017 a žrebovanie prebehne 05.11.2017 o 20:00 na Instagrame FonTech.sk!
  • V prípade, že sa výherca neozve, výhra pripadne organizátorovi.
  • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie!
  • Účasťou v súťaži zároveň každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke FonTech.sk a na facebookovej stránke FonTech.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom