Okrem Mikuláša a Ježiška ťa tento mesiac možno obdaruje aj FonTech. Posledná súťaž síce skončila iba nedávno, no my už prichádzame s ďalšou, ktorá ťa určite zaujme.

Vyhlásenie víťaza (17.12.2017)

Naša ďalšia súťaž je na konci a my poznáme víťaza. Stáva sa ním @mzapotocky, ktorému srdečne gratulujeme. Víťaza sme vyhlásili priamo v našom Instagramovom príspevku. Ostatní nezúfajte, ďalšie úžasné súťaže na FonTechu prichádzajú.

Pôvodný príspevok

Jednou z činností, na ktorú sa takmer každý z nás tešil najviac, je určite sledovanie vianočných rozprávok/filmov v kruhu svojich blízkych. A tento rok si to možno vychutnávaš viac než kedykoľvek predtým. V spolupráci s overeným e-shopom GearBest a naším nedávno spusteným FonTech Shopom totiž spúšťame súťaž o skvelý smart televízor od Xiaomi, a to konkrétne 43-palcový model Mi TV 4A.

Pre úspešné zapojenie sa do súťaže ti stačí splniť dve jednoduché úlohy. Tou prvou je začatie sledovania FonTechu na Instagrame a druhou je označenie minimálne jedného kamaráta pod príspevkom na našom Instagrame. Keď to všetko splníš, ostane ti už len čakať na žrebovanie. Nový televízor sa tak počas sviatkov bude zohrievať možno práve u teba doma!

Ďalej určite oceníme, pokiaľ dáš o súťaži vedieť aj svojím známym zdieľaním napríklad na Facebooku. V prípade, že ti šťastie bude priať, čaká ťa výhra v podobe kupónu na bezplatný nákup televízora v e-shope GearBest. Tak teda veľa šťastia!

Pravidlá súťaže:
  • Organizátorom súťaže je portál FonTech.sk
  • Cenou v súťaži je 1 x zľavový kupón na Xiaomi Mi TV 4A v e-shope GearBest.com
  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia zo Slovenska a Česka s výnimkou redaktorov FonTech.sk
  • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je ten, kto začne sledovať FonTech.sk na Instagrame a označí aspoň jedného kamaráta pod príspevkom.
  • Súťaž začína 7.12.2017 a žrebovanie prebehne 17.12.2017 o 20:00 na Instagrame FonTech.sk!
  • V prípade, že sa výherca neozve do 2 dní od vyžrebovania, výhra pripadne organizátorovi.
  • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie!
  • Účasťou v súťaži zároveň každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke FonTech.sk a na facebookovej stránke FonTech.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom