V našom jedinečnom FonTech Shope nájdeš neustále exkluzívne zľavy na tie najlepšie čínske smartfóny a gadgety. Teraz sme sa pozreli na zúbok detailnejšie gadgetom a prinášame ti výber štyroch najlepších.

Domáca smart kamera

Cena: 17,17 €

Univerzálna kamera určená predovšetkým pre monitorovanie domácnosti. Video nahráva v rozlíšení FullHD pri 15-tich snímkach za sekundu. Širokouhlý 120-stupňový objektív disponuje aj infračerveným nočným videním, vďaka ktorému budeš mať veci pod kontrolou aj v noci. Telo kamery otočné o 360 stupňov, pričom samotný objektív kamery je možné vertikálne polohovať o 110°. Nechýba, samozrejme, ani možnosť spárovania so smartfónom cez Wi-Fi pripojenie a aplikáciu Mi Home.

Kúpiť domácu smart kameru za 17,17 €
Kupón vo FonTech Shope

Stolná lampa

Cena: 30 €

Máš pocit, že tvoj setup/pracovný stôl potrebuje oživiť, no nevieš, čo na ňom zmeniť? Možno to bude práve lampa. Táto od Xiaomi vyzerá naozaj veľmi jednoducho, no zaručene oživí aj ten najnudnejší setup. Svietivosť pri výkone 6W činí 300 lúmenov a teplotu svetla je možné čiastočne upravovať cez aplikáciu. Nastaviť si tak môžeš napríklad svetlo vhodné pre čítanie alebo čisté biele a studené biele. Životnosť lampy je pritom až 25 tisíc hodín.

Kúpiť stolnú lampu za 29,90 €
Kupón vo FonTech Shope

Štupľové slúchadlá

Cena: 12 €

Xiaomi Hybrid Earphones Pro sa pýšia najmä dvomi časťami, z ktorých jedna ponúka duálnu dynamiku a druhá vyváženú armatúru. Kým prvá časť produkuje basy a stredy, druhá časť zas stojí za detailnými výškami. Na kvalitnom zvuku sa podpísali aj prémiové materiály, ako napríklad grafénové membrány a kovové šasi. Štuple sú v balení rovno v štyroch veľkostiach a sú zahnuté v 45-stupňovom uhle, aby poskytovali komfort pri počúvaní naozaj pre každého. Nechýbajú ani kovové tlačidlá pre ovládanie hudby a mikrofón.

Kúpiť štupľové slúchadlá za 12 €
Kupón vo FonTech Shope

64 GB MicroSD karta

Cena: 17,17 €

Jedna z najlepších možností, ako rozšíriť pamäť v tvojom smartfóne. Dochádza ti vnútorné úložisko a máš voľný slot pre pamäťovú kartu? V tom prípade do neho môžeš vložiť túto značkovú MicroSD kartu, ktorá ti pamäť rozšíri o ďalších slušných 64 GB. Pamäťová karta je typu SDXC, triedy Class 10 a ponúka úctyhodnú rýchlosť čítania 100 MB/s a rýchlosť zápisu 60 MB/s.

Kúpiť 64 GB MicroSD kartu za 17,17 €
Kupón vo FonTech Shope

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom