Poznáš to. Pár dní pred príchodom výplaty alebo vreckového začneš uvažovať nad tým, kde by si peniaze, ktoré ešte nemáš, minul. Mnohí v tom však majú jasno a dobre vedia, že ich ťažko zarobené financie opäť minú na kúpu toho podstatného.

Ak aj ty patríš medzi ľudí, ktorí si raz za čas kúpia lacnú vychytávku, ktorú použijú maximálne päťkrát v živote, tento výber je práve pre teba.

Si v strese? Tak si potoč!

zdroj fotografie: TechTownUS

Kúpiť dúhový fidget spinner za 8 €

Čo iné by sa mohlo nachádzať na vedúcej priečke tých najväčších zbytočností, ako fenomén dnešnej doby s názvom fidget spinner? Jednoznačne nič. Táto na údržbu nenáročná a poriadne lacná hračka sa raketovou rýchlosťou rozletela, alebo skôr roztočila, do celého sveta. Je určená pre každého a pokojne ju môžeš nájsť aj v rukách celebrít či úspešných biznismenov. Práve tí totiž veľakrát pociťujú nadmerný stres, ktorý sa pri otáčkach tejto zbytočnosti uvoľňuje. Aby sme ti ušetrili robotu, tak sme za teba vybrali spinner, ktorý sa nám zapáčil najviac, pričom je vyrobený z kovu. Jeho cena je 8 € a v prípade, že sa ti tento náhodou nepáči, iný si môžeš vybrať tu.

Bezpečnosť je prvoradá

zdroj fotografie: NightCyclingSafety

Kúpiť svetlo na bicykel za 4 €

Pravdou je, že fidget spinner mal pri určovaní priečok jedného vážnejšieho konkurenta. Bol ním tento zaujímavý reflexný prvok, ktorý dokáže bez pochýb potešiť každého náruživého cyklistu. Pre niekoho ide o zbytočnosť, pre iného zase nie. Faktom však zostáva, že táto zvláštna vecička dokáže vďaka pozornosti, ktorú púta zachrániť svojmu majiteľovi život. Zvýšená pozornosť je na toto svetlo pútaná najmä kvôli jeho tvaru, ktorý pripomína… no predsa obrátené srdce. Ak teda chceš jazdiť na bicykli štýlovejšie a hlavne bezpečnejšie, toto čudo s cenou pod 4 € si kúp.

Keď už písať, tak poriadne

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť pero MIJIA za 4 €

Zrejme ti nemusíme pripomínať, že žijeme v digitálnej dobe. Klasickú metódu písania perom na papier postupne nahrádza ťukanie do klávesnice alebo interakcia prstov s dotykovou obrazovkou. Aby toho nebolo málo, takmer všetky zmluvy sa dnes robia výhradne elektronicky. Aj tieto zmluvy je však väčšinou potrebné minimálne podpísať klasickým perom. V prípade, že si ale nevystačíš len s nejakým s obyčajným, určite by si sa mal pozrieť na pero, ktoré je vyrábané dcérskou spoločnosťou čínskeho Xiaomi. V poradí tretiu užitočnú „zbytočnosť“ si môžeš kúpiť za 4 €.

Nabíjanie bez starostí

zdroj fotografie: MyTrendyPhone

Kúpiť kábel 3 v 1 za 4 €

Ak zhodou okolností vlastníš trojicu zariadení, z ktorých jedno disponuje klasickým microUSB konektorom, druhé USB Type-C konektorom a tretie lightning konektorom, tak určite vieš, aké náročné je tieto zariadenia držať pri živote. Práve tento kábel však náročné nabíjanie dokáže hravo vyriešiť. Ak si ho navyše strčíš do svojho batohu pri nejakom výlete, zábudliví kamaráti ti budú určite veľmi zaviazaní, keďže ich sociálny život vďaka tebe rozhodne neskončí. Tento unikátny napájací kábel ťa taktiež vyjde na 4 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú