V dnešnej dobe už ponúkajú inteligenciu aj tie najprimitívnejšie domáce spotrebiče či gadgety. Vďaka klesajúcim cenám sa stávajú čoraz menšou raritou a vlastniť ich môžeš aj ty.

Nedávno otvorený český sklad e-shopu GearBest je totiž naplnený tými najlepšími gadgetmi, ktoré kúpiš buď rovnako výhodne, alebo lacnejšie ako z Číny a prídu ti naozaj rýchlo (do 3-5 pracovných dní od odoslania). Za poštovné pritom zaplatíš iba okolo 4 €. Toto sú ony:

Xiaomi Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo
Cena v CZ sklade: 56 €
Cena v čínskom sklade: 59 €

Kúpiť Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo z CZ skladu za 56,12 €
Kupón exkluzívne vo FonTech Shope!

Až donedávna fungovali stropné svietidlá nasledovne. Kúpili sa, namontovali na stenu a ďalej si už o nič nestaral (okrem výmeny žiarovky a opravy). Podobne funguje aj nasledovné stropné svietidlo od Xiaomi, avšak ponúka jednu podstatnú výhodu – jeho svietenie si môžeš prispôsobovať z pohodlia gauča cez smartfón. Konkrétne ide o teplotu farby a intenzitu. Svietidlo ale nestráca ani po stránke ostatných vlastností. Na výrobe samotného svietidla sa totiž podieľa renomovaná spoločnosť Osram a výkon svetla činí 28W, maximálna svietivosť 2000 lúmenov a životnosť LED je   25 000 hodín.

Elephone 4K Akčná Kamera

Cena v CZ sklade s kupónom CZwarehouse29: 41 €

Cena v čínskom sklade: 45 €

Kúpiť Elephone 4K akčnú kameru z CZ skladu za 41,66 €
Zľavový kupón CZwarehouse29

Pokiaľ aj teba fascinujú zábery z GoPro kamier a tiež by si chcel tvoriť podobný obsah, táto kamera ja na začiatok ako stvorená. Jej 16 MPx snímač dokáže nahrávať videá najviac v 4K rozlíšení pri 15 fps, ďalej v 2.7K rozlíšení pri 30 fps a zaujímavé je aj nahrávanie vo FullHD pri 60 fps. Kamera disponuje vstavaným 2-palcovým displejom pre rýchle prezeranie vytvoreného obsahu a nechýba ani spárovanie so smartfónom cez Wi-Fi (aplikácia ELE-CAM v Google Play aj Apple App Store). Čerešničkou na torte je vodeodolnosť do hĺbky 30 metrov s pribaleným puzdrom.

Xiaomi Mijia Smart Stolná Lampa

Cena v CZ sklade s kupónom XMLampDE: 34 €

Cena v čínskom sklade: 34 €

Kúpiť Xiaomi Mijia Smart Stolnú Lampu z CZ skladu za 34,01 €
Zľavový kupón XMLampDE

Rovnako ako všetky predošlé gadgety, aj tento je výnimočný hlavne Wi-Fi pripojením. Lampa už na prvý pohľad zaujme extrémne minimalistickým dizajnom, za ktorým sa však skrýva technológiami nabitý gadget. Cez Wi-Fi pripojenie a aplikáciu Mi Home môžeš striedať štyri režimy, z ktorých zaujme napríklad mód pre čítanie alebo používanie počítača. Pri tejto lampe činí výkon 6W a maximálna svietivosť je príjemných 300 lúmenov.

Sunvell T95Z Plus TV Box

Cena v CZ sklade s kupónom GBT95ZBF: 53 €

Cena v čínskom sklade: 57 €

Kúpiť Sunwell T95Z Plus TV BOX z CZ skladu za 53,56 €
Zľavový kupón GBT95ZBF

Toto je asi najštýlovejší TV box, aký si kedy videl. Zaujímavý dizajn navyše ukrýva monštruózny hardvér, ktorý tvoj „hlúpy“ televízor hravo premení na inteligentné multimediálne centrum. Vo vnútri boxu tlčie osemjadrový 2 GHz procesor, 3 GB pamäť RAM a 32 GB interné úložisko. Výbava, ktorá pripomína typický smartfón strednej triedy. Plynulý chod Androidu 7.1 Nougat je tak na 100% zabezpečený.

TV box tak v pohode zvláda aj 4K rozlíšenie pri 60 Hz a kodeku H.265. K televízoru ho pripojíš tradične cez HDMI konektor a k dispozícii je aj LAN, AV, optický port a slot pre pamäťovú kartu do 64 GB.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom