Smartfón nemusí byť jediným výrobkom od Xiaomi, ktorý vlastníš. Značka Xiaomi sa totiž dá aj namontovať do lampy, napchať do uší či dokonca strčiť do zásuvky. Samozrejme nie doslovne, ale vďaka týmto skvelým štyrom gadgetom, ktoré nestoja viac ako 20 €.

Xiaomi 10 000 mAh / 20 000 mAh power banka

Cena: 12,59 € / 19,79 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi 10 000 mAh power banku za 12,59 €
Zľavový kupón DSXMPB2

Kúpiť Xiaomi 20 000 mAh power banku za 19,79 €
Zľavový kupón DSXMPB2W

Či už si zabudneš nabiť zariadenie pred odchodom na párty alebo výlet a budeš nutne potrebovať šťavu, riešením je power banka. Konkrétne sa jedná o aktualizovanú Xiaomi Power Bank 2 v kapacitách 10 000 a 20 000 mAh, ktorá dokáže nabiť smartfóny až niekoľkokrát. Obe power banky podporujú 18W rýchle nabíjanie, vďaka ktorému netreba na nabitie čakať niekoľko hodín. Telo 10 000 mAh power banky je vyrobené z hliníka, ktorý pôsobí prémiovo a dodáva jej ten správny šmrnc. 20 000 mAh verzia je kvôli hmotnosti vypracovaná z kvalitného plastu. Nabíjanie prebieha cez jediný USB port, pričom power banky sú vybavené mnohými bezpečnostnými technológiami. Čierne a strieborné prevedenie 10 000 mAh modelu sú pri použití kupónu DSXMPB2 dostupné iba za 12,59 €. Vysokokapacitná 20 000 mAh power banka môže byť tvoja za perfektných 19,79 € pri použití kupónu DSXMPB2W.

Biela smart žiarovka

Cena: 9,99 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť bielu Xiaomi LED žiarovku za 9,99 €

Dodaj svojej domácnosti trochu inteligencie s novou inteligentnou žiarovkou. Aj keď dokáže svietiť iba bielou farbou, cez aplikáciu v smartfóne je možné meniť jej intenzitu či aktivovať komfortný režim. Prepojenie cez Wi-Fi je veľmi jednoduché a maximálna svietivosť žiarovky činí 600 luménov. Smart žiarovka Xiaomi Yeelight stojí výborných 9,99 €, a to aj bez použitia akéhokoľvek kupónu.

Štupľové slúchadlá Mi Earphones Pro

Cena: 17,99 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Earphones Pro slúchadlá za 17,99 €
Zľavový kupón DSXMEAR

Jednoduché, no luxusné. Presne takto pôsobí dizajn slúchadiel od Xiaomi, ktoré zaujmú aj ostatnými vlastnosťami. Vďaka prítomnosti tlačidiel a mikrofónu vedia poslúžiť aj ako handsfree súprava. Izolácia zvuku a ďalšie technológie zas poskytujú kryštálovo čistý zvuk. Cena slúchadiel vychádza na 17,99 €, ale to až po použití kupónu DSXMEAR v košíku.

Rozširovač Wi-Fi signálu

Cena: 7,20 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Mi WiFi Amplifier 2 za 7,20 €
Zľavový kupón DSXMRPT2

Xiaomi WiFi Amplifier 2 je rozširovač Wi-Fi signálu, ktorý sa hodí najmä do domácností, ktoré zápasia s problémovým signálom. Stačí ho zapojiť do akéhokoľvek zariadenia s USB portom alebo zásuvky, jednoducho nastaviť a signál je rozšírený. Maximálna rýchlosť prenosu dát činí 300 Mb/s a rozširovač podporuje až 16 súčasne pripojených zariadení. Tento skvelý spoločník pre tvoj router stojí iba 7,20 €, no poskytne Wi-Fi signál pre niekoľko ďalších zariadení, ktoré s ním doteraz zápasili. Zľavu aplikuješ použitím kupónu DSXMRPT2.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom