Najmladší slovenský operátor reaguje na požiadavky svojich zákazníkov. Denný balík dát s doterajším objemom im už nestačil, preto 4ka zvýšila množstvo dát o niekoľko gigabajtov. Zákazníci si tak od 26. marca nájdu v jednorázovom dátovom balíku o celých 5 GB dát navyše, informoval operátor v tlačovej správe.

4ka doteraz ponúkala dátový balík Denné Nekonečno s platnosťou 1 deň, v ktorom mohli zákazníci využívať za symbolický poplatok 1 € celkovo 10 GB dát počas celého dňa. Najnovšie však operátor objem dát v balíku upravil, aby vyhovel aktuálnym potrebám klientov. Po novom tak v balíku Denné Nekonečno nájdu 15 GB, avšak za vyššiu cenu 1,5 €.

„Ako mobilný operátor sa snažíme prinášať služby pre všetky skupiny našich zákazníkov a nechceme, aby doplácali, či preplácali za naše služby. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sme navýšili denný dátový balíček až na 15 GB za cenu 1,50 eur,“ prezradil Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia.

15 GB dát z tohto denného balíka môže zákazník 4ky využiť počas celých 24 hodín a z celkového objemu má potom dostupných 0,83 GB dát v rámci EÚ. Denné Nekonečno si klienti môžu aktivovať zaslaním SMS v tvare „DN“ na číslo 950, alebo cez Moju zónu a mobilnú aplikáciu Moja 4ka.

V nej už od zajtra pribudne aj rýchlejší spôsob dobitia balíka iba jediným kliknutím. Pokiaľ si zákazník aktivuje Denné Nekonečno skôr ako 26. marca, bude čerpať z pôvodného objemu dát.

Zdroj: 4ka

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom