banner-vernee-apollo-lite
Cenová politika čínskych výrobcov sa absolútne nedá odhadnúť. Ak natrafíte na parádnu akciu, môžete ušetriť desiatky eur. Práve toto platí o najnovšej ponuke e-shopu Everbuying.net, ktorý vybral množstvo smartfónov, smart hodiniek a iného príslušenstva a nalepil na ne lákavé cenovky. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Bluboo Picasoo

Výpredajová cena: 67 €!

bluboo-picasso-predpredaj

Kúpiť Bluboo Picasso za skvelých 67 €
2 GB RAM a Android 6.0

Bluboo Picasso vyvolalo veľký rozruch pri predstavení. Bol to práve dokonalý pomer ceny a výkonu, ktorý dokázal tak očariť fanúšikov. Elegantný dizajn, 5-palcový HD displej, 4-jadrový procesor MediaTek MT6580, 2 GB RAM pamäte a 16 GB interného úložiska s podporou microSD kariet taktiež dokážu vyčarovať úsmev na tvári majiteľa. Ak si k tomu ešte prirátame aj Android 6.0 Marshmallow v čistej podobe, 8 MPx fotoaparát a DualSIM funkcionalitu, konečne chápeme to nadšenie používateľov.

bluboo picasso 5

Jedinou nevýhodou tak zostáva chýbajúca podpora 4G. Za cenu 67 € však veľmi radi odpúšťame a len veľmi ťažko by ste našli lepší smartfón za takúto cenu.

Vernee Mars

Výpredajová cena: 178 €!

vernee-mars-full-specs-akcia-2

Kúpiť Vernee Mars za fantastických 178 €
4 GB RAM a 32 GB ROM

Začiatok ako zo sna. Aj to je stručná charakteristika výrobcu Vernee, ktorý doslova rozmetal konkurenciu v kategórii cenovo dostupných smartfónov. Úspešné ťaženie tohto mladého výrobcu pokračuje aj počas jesenných mesiacov zbrusu novým smartfónom Mars. Dizajnovo prekrásny kúsok, ktorý navyše ponúka oveľa viac unikátnych vlastností než len luxusný dizajn. Či už je to napríklad takmer bezrámikový 5,5-palcový FullHD displej, alebo hardvérová výbava s procesorom MediaTek Helio P10, 4 GB RAM pamäte a 32 GB úložiskom (podpora microSD kariet), spolu tvoria dokonalú kombináciu.

vernee-mars-oficialne3

Oceniť musíme aj podporu všetkých LTE frekvencií našich operátorov a samozrejme tradičnú DualSIM funkcionalitu. Akciová cena Vernee Mars predstavuje vynikajúcich 178 €. Táto cena platí už len 2 dni!

Elephone P9000

Výpredajová cena: 162 €!

elephone-p9000-lite

Kúpiť Elephone P9000 za najnižších 162 €
4 GB RAM a 32 GB ROM

P9000-ka je aktuálnou vlajkovou loďou tohto veľmi dobre známeho výrobcu. Spoločnosť sa snažila fanúšikov nalákať zaujímavým dizajnom, 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom MediaTek Helio P10, 4 GB RAM pamäte, 32 GB úložiskom, Androidom 6.0 Marshmallow, podporou bezdrôtového nabíjania a dokonca aj decentným 13 MPx hlavným fotoaparátom. Pre nadšencov selfies je vpredu dostupný 8 MPx snímač.

elephone-p9000-testujeme (3)

Už tradičnou vlastnosťou smartfónov od Elephone je podpora všetkých LTE frekvencií a DualSIM. 162 € predstavuje lákavú cenu za tento podarený smartfón, ktorý má nemalú základňu fanúšikov.

Zobraziť celú výpredajovú ponuku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
27%
Páči sa mi to
55%
Chcem to
9%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.