Čínskemu velikánovi Xiaomi sa v oblasti gadgetov veľmi darí. Nečudo, keď všetky vynikajú výbornou kvalitou a predávajú sa za prekvapivo nízke ceny.

Výrobca Xiaomi je veľmi zabehnutý aj v sortimente osvetlenia. V ponuke má nielen lampy, ale aj inteligentné žiarovky či LED pásik. Toto je výber tých najlepších gadgetov za najnižšie ceny. Takmer ku každému je potrebné použiť zľavový kupón, ktorý nájdeš vo FonTech Shope.

Xiaomi Mijia Smart LED Stolná Lampa

Cena: 25,37 €

Xiaomi si dáva na dizajnovej stránke svojich výrobkov nesmierne záležať. Za zmienku stojí napríklad táto stolná lampa, ktorá nielen vynikajúco svieti, ale ešte ti aj skrášli pracovný setup. Intenzitu osvetlenia si vieš prispôsobiť podľa toho, čo v konkrétnej chvíli za stolom vykonávaš. Iné svetlo si tak nastavíš pri čítaní a iné pri práci s počítačom.

Kúpiť Xiaomi Mijia Smart LED Stolnú Lampu za 25,37 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Yeelight RGB Smart Žiarovka

Cena: 15,22 €

Inteligentná Xiaomi Yeelight RGBW žiarovka je na trhu už nejaký ten piatok a jej popularita neustále rastie. Moderný dizajn, 16 miliónová paleta farieb, vstavaný WiFi modul pre jednoduchšie ovládanie bez nutnosti rôznych centrál alebo aplikácia Mi Home, vďaka ktorej môžeš s touto žiarovkou vytvárať naozaj svojské variácie.

Kúpiť Xiaomi Yeelight RGB Smart Žiarovku za 15,22 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Yeelight Smart LED Pásik

Cena: 18,60 €

Jedná sa o relatívne čerstvý produkt z ponuky giganta, pričom vznikol v spolupráci so spoločnosťou Philips. Taktiež ponúka bohatú paletu farieb, vstavaný WiFi modul, rozmanité možnosti ovládanie vďaka aplikácii a celková dĺžka činí 2 m. Vďaka niekoľkým aktualizáciám a softvérovým vylepšeniam je navyše LED pásik odteraz schopný komunikovať s Alexou od Amazonu a rovnako aj so známou aplikáciou IFTTT pre automatizovanie rôznych úloh.

Kúpiť Xiaomi Yeelight Smart LED Pásik za 18,60 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Yeelight Smart Závesné Osvetlenie
Cena: 59,21 €

Moderné a minimalistické osvetlenie vhodné do každej kuchyne, spálne alebo obývačky. Osvetlenie disponuje trojicou svietidiel s otvormi pre dobrý odvod tepla a predĺženie životnosti LED žiaroviek. Konštrukcia je tvorená prevažne z kovu, takže o kvalitu a odolnosť nemusíš mať obavy. Pätica na žiarovky je typu E27, no balenie obsahuje tri na začiatok.

Kúpiť Xiaomi Yeelight Smart Závesné Osvetlenie za 59,21 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Yeelight E27 Minimalistická Stolná Lampa
 Cena: 16,91 €

Ďalšia dobre vyzerajúca lampa, ktorá sa svojím minimalistickým dizajnom hodí ku každému pracovnému stolu alebo do obývačky ako svietidlo na čítanie. Výška lampy je 44 centimetrov, vďaka čomu je vhodná na skvelé osvetlenie mnohých objektov. Pätica pre žiarovky je opäť typu E27 a jednu dokonca nájdeš aj priamo v balení.

Kúpiť Xiaomi Yeelight E27 Minimalistickú Stolnú Lampu za 16,91 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Takto v košíku aplikuješ kupón:

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom