Nastal letný čas plný výletov a dobrodružstva. Ak sa chceš vybrať na cesty so svojimi obľúbenými gadgetmi, tento ruksak ich nielen uschová, ale aj zabezpečí pred neoprávneným vniknutím.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ruksak značky Ekphero je dômyselne navrhnutý tak, aby uspokojil všetky potreby technologického nadšenca. Základným materiálom je oxford, ktorý sa vyznačuje svojou pevnosťou. Rozmery sú 45 cm x 29 cm x 15 cm, čo je dostatok pre bezpečné uloženie aj 15,6-palcového notebooku. K dispozícii máš 3 priestory vrátane predného vrecka, zabezpečeného veľkého priestoru a malého vrecka v popruhoch na chrbát.

zdroj fotografií: Banggood

Zvýšená bezpečnosť hlavného ukladacieho priestora je založená na tom, že zips je umiestnený z chrbtovej strany a prekrytý tkaninou. Tento dizajn by mal byť schopný zabrániť potenciálnemu zlodejovi ukradnúť obsah ruksaku.

zdroj fotografie: Banggood

Ruksak je možné úplne otvoriť pod uhlom 180°, pričom vo vnútornom priestore sa nachádza veľké množstvo priehradok pre notebook, tablet, knihy, fľašu na vodu, dáždnik a veľa ďalšej batožiny.

zdroj fotografií: Banggood

Kúpiť ruksak Ekphero za 35 €

Svoj priestor tu dokonca nájde aj power banka, ktorú je možné pripojiť k ruksaku a oživíš tak USB port na bočnej strane. Už netreba ruksak otvárať, stačí sa iba pripojiť káblom k vstavanému USB portu. Ruksak je aktuálne dostupný len v modrej farbe tvoj môže byť za 35 €.

zdroj fotografií: Banggood

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]