Nastal letný čas plný výletov a dobrodružstva. Ak sa chceš vybrať na cesty so svojimi obľúbenými gadgetmi, tento ruksak ich nielen uschová, ale aj zabezpečí pred neoprávneným vniknutím.

Ruksak značky Ekphero je dômyselne navrhnutý tak, aby uspokojil všetky potreby technologického nadšenca. Základným materiálom je oxford, ktorý sa vyznačuje svojou pevnosťou. Rozmery sú 45 cm x 29 cm x 15 cm, čo je dostatok pre bezpečné uloženie aj 15,6-palcového notebooku. K dispozícii máš 3 priestory vrátane predného vrecka, zabezpečeného veľkého priestoru a malého vrecka v popruhoch na chrbát.

zdroj fotografií: Banggood

Zvýšená bezpečnosť hlavného ukladacieho priestora je založená na tom, že zips je umiestnený z chrbtovej strany a prekrytý tkaninou. Tento dizajn by mal byť schopný zabrániť potenciálnemu zlodejovi ukradnúť obsah ruksaku.

zdroj fotografie: Banggood

Ruksak je možné úplne otvoriť pod uhlom 180°, pričom vo vnútornom priestore sa nachádza veľké množstvo priehradok pre notebook, tablet, knihy, fľašu na vodu, dáždnik a veľa ďalšej batožiny.

zdroj fotografií: Banggood

Kúpiť ruksak Ekphero za 35 €

Svoj priestor tu dokonca nájde aj power banka, ktorú je možné pripojiť k ruksaku a oživíš tak USB port na bočnej strane. Už netreba ruksak otvárať, stačí sa iba pripojiť káblom k vstavanému USB portu. Ruksak je aktuálne dostupný len v modrej farbe tvoj môže byť za 35 €.

zdroj fotografií: Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú